Skip to main content

Topic: JAZZ DDG (Read 33375 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: JAZZ DDG

Reply #60
Gimbal je isključivo za gopro!
Biti će u ponudi veči gimbal za veču kameru ali ne tako skoro pošto treba dosta vremena uložit u razvoj takve stvari.
To najbolje znaju oni koji su pokušali nešto napravti sami ili su kupili nešto gotovo što ne radi dobro. :)


Odg: JAZZ DDG

Reply #62
Bravo Majk. To što još trebaš podesiti i to je to. Uh, gotova je i ta potraga.  ;)

lp
Toni
 

Odg: JAZZ DDG

Reply #63
Sada sam podesio, a kako stvari stoje opet ću morati čekati dok snijeg prestane padati.
Zadnji puta sam čeko 3 dana.


Odg: JAZZ DDG

Reply #65
 ;D ;D ;D ;D ;D  fala bogu više  ;D ;D ;D  pa pa zenmuse z15  :P
svaka čast :)

Odg: JAZZ DDG

Reply #66
izvrsno to radi,
svaka čast Majk  :)

Odg: JAZZ DDG

Reply #67
Još samo da doradim tebi zadnju os da možeš staviti gopro sa caseom i letimo ko veliki.
Danas mi je došla elektronika za brushed variajntu za obe osi tako da mogu sada i to do kraja istestirati i staviti na isti gimbal i antivibration mount.
Po viđenom mislim da rade isto i jedna i druga varijanta-
Brushless ima prednosti samo u izboru motora u odnosu na brushed variajntu.
Brushed varijanta ima prednost što motore ne treba viklati ali isto tako motori su skuplji pa je to kompromis.
Cijenovno brushed ima nešto jeftiniju elektrniku u odnosu na brushless varijantu.
budemo napravili usporedni test da se vidi koja radi kako i koji je najbolji izbor uloženo dobiveno.
Uskoro će  tomislav početi letiti sa svojim a ja ću staviti na svoj brushed varijantu pa čemo imati vido od jednog i drugog

Odg: JAZZ DDG

Reply #68
još neki Z15 da se digne paralelno s nama,
pa usporedimo bok uz bok, sve 3 vrste gimbala,
i onda se lakše vidi što koliko vrijedi, pa DJI može krenut pakirat lagano  ;)  :D  ;D


JAZZ DDG

Reply #69
Rijesimo i to :). ovo je odlicno svaka cast predobro izgleda a poznavajuci rad obojice nista drugo nije bilo ni za ocekivati.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: JAZZ DDG

Reply #70
Jedno laičko pitanje;jel bi pomoglo za postizanje većeg torka za veću kameru da se stave po dva motora na svaku os i jel kontroler to može kontrolirati(alexmos)?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


 

Odg: JAZZ DDG

Reply #72
Svaka cast Majk, ovo je predobro!!! Sad jos to sve u fpvu isprobati  :)

Odg: JAZZ DDG

Reply #73
Pile (Majk) ponosan sam na tebe !!! ovo radi fenomenalno.
Volio bih napraviti test usporedbe samo da se malo proljepša i da dobijemo adaptere za GH3,jer letili smo s GH2 i ZM radi super al je kamera govno...
Vjerujem da u ovom nivou su razlike za uspoređivanje minimalne i zanemarive .Siguran sam da češ složiti platformu i za kameru 700 tinjak g tako da pokažemo žutima (čitaj  kinezima) tko smo mi Rvati !

Odg: JAZZ DDG

Reply #74
Bravo! Kada počinje serijska proizvodnja za tržište?
Modifikacija RC JAZAVAC da li će i toga biti za ovaj gimbail?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(