Skip to main content

Topic: Romanov dan (Read 2636 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Romanov dan

Danas ,na kraju prvog mjeseca,Romano i Ja smo proveli naporan i uspješan dan,na Sinjskom Piketu.Romanov maiden na Spitfireu ,poklonio sam mu ga-zaslužio je,bio je uistinu fantastičan i uspješan 8).Meni je bilo teško snimati mobitelom jer je sunce bilo prejako i nisam mogao kontrolirati ekran.Uspio sam samo na ovoj dolje ,gdje se u desnom gornjem kutu,istina slabo, vidi Spit, i njegova sjena na zemlji,u finalu. ;D
I ja sam imao maiden ,ali sa novim e- modelom.ustvari sa prepravljenim TT-om,ali sve je zasjenilo Romanovo ''laširanje''.
Napomena:''laširanje'' je stari izraz za prvi samostalni let na novom avionu (modelu).Evo nekoliko sličica...hvala na gledanju. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Romanov dan

Reply #1
Dragi modelari Remote i Romano prije bilo kakvih pohvala za krasne modele koji su Vam na raspolaganju, jako sam vam zavidan na ovom vašem mediteranskom suncu i klimi i nama iz uže i šire okolice Zagreba uspjeli ste namamit suze na oči., ah kad če u naše krajeve ovakav sunčani ugođaj :'( :'( :'(.
g.Josipe (Remote) TT model Vam je jako lijep i neka vam priušti puno ugodnih letova. Da nebi bilo tepanja samo starijim modelarima pohvale i Romanovom novom modelu Spita i laširanju sa modelom. Sad kad ima ovak lijepi Spit gotovo sam siguran da za onu nesretnu Cesnu više nema mjesta u njegovim mislima.
Dečki letalište Vam je super i ubuduče samo molimo više slika i naravno video snimaka.
Lijepi Vam pozdrav i uživajte!
P.S; g. Remote uskoro na ovoj vašoj livadi očekujem nešto zelenog na laširanju i nadam se dobrom videu, al zasad nek to ostane nepoznanica ( :D ;)) do prvih slika i iskustva za koje se iskreno nadam da će te podjelit sa nama forumašima jer kolko sam vidio o tom zelenom predmetu nema nikakvih recenzija.  
         

Odg: Romanov dan

Reply #2
Svaka cast Mes lijep Vam je dan bio, i vidim da ste se dobro proveli
Maideni su uspjesno zavrsili to je najbitnije, letalisce je super koliko mogu vidjeti
Zelim Vam jos uspjesnih i lijepih dana da mozete na livadu
Lijpa gesta Mes.

Lijep pozdrav

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Romanov dan

Reply #3
Iako sam zakasnio na piket to nas nije spriječilo da sidnemo u kafić
na čašicu razgovora.Čast mi je bila upoznati Mesa i pokupiti od njega par
mudrih savjeta.Radujem se ponovnom susretu,  pozdrav i od ,,malog" Antiše. :)

P.S:Remote hvala na fotkama.

Odg: Romanov dan

Reply #4
Hvala svima na dobrim željama ,a evo malo druženja ,u Sinju, nakon jučerašnjeg letenja:Antiša i Foxxy  ,Ante g ,Foxxy,Remote i Romano
i sa malo zakašnjenja kolega Martin L 580....sve u svemu od 7 do 77 ljeta.
Foxxy će ovih dana snimiti neke detalje leta, Spita i Romana,uzletišta Piket, a Njemu to dobro ide,pa će biti i umjetničkih detalja.Svima hvala na komplimentima. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Romanov dan

Reply #5
nemoj da foxxy snima da ne bi bilo ka i kad je snima cesnu

Odg: Romanov dan

Reply #6
Nema veze,Cicibane,nije Foxxy kriv što je Cessna stigla  sa smrtnom presudom ( Vidio sam je razbijenu u kontejneru... :'(...nije joj bilo spasa).Neka nama Foxxy-ja,već sam ga naručio za snimanje mog novog modela uskoro. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Romanov dan

Reply #7
evo i danas smo malo letili, nazalost ovaj trainer je imao svoj zadnji let-gubitak signala, Foxxy glavu gore bit ce jos puno modela,Marjane cessna je preboljena a i ko je ne bi prebolio pokraj Spitfire-a, inace Spit je star 12 godina od Lion Model firme koja vise ne postoji , raspona 1320 mm s OS Fl 70 4t motorom, al nazalost necu moc uzivat u njemu do ljeta -moram na robiju (brod)  :D :D za koji dan, a Josku/Mesu/Remote-u jos jednom hvala na poklonjenim modelima  ;D ;D ;D
mos mislit

Odg: Romanov dan

Reply #8
Nema na čemu Romano,nego stoji jedna notorna činjenica ,da smo na Piketu,skoro,redovno gubili signal na 35 Mhz,baš sam prekjuče razgovarao sa Foxxy-jem o tome,da bi se jučer to nažalost  potvrdilo  :'(.Ne brini se previše Foxxy...bit će modela i stanica,samo se strpi.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Romanov dan

Reply #9
pozovite nekada i nas da isprobamo vaše uzorno letališće i mi znamo razbijati avione, da pokažemo foxyu da nije sam :D :D on je barem svog  " olivadio" a ja sam svoj prežaljeni mx2 "oSavio"  ;D ;D ;D
želim vam ugodno druženje a forumski puk očekuje još fotografija i videa :) :) :)
lp





Odg: Romanov dan

Reply #10
Poštovani Smiljac,moram Te informirati da je Piket, sinjsko uzletište izgubilo dozvolu za rad,i sada ima status ''livade''.Inače ja sam prešao u MAK -Zapad,tako da nemam utjecaja na nikakvu organizaciju aeromitinga u ovom području.Svi koji dolazimo ovdje smo ''slobodni strijelci'' ili članovi nekih županijskih aeroklubova.Ali nikad se ne zna....možda ovo pročita i netko koji je pozvan i mjerodavan za okupljanja i druženja ...mislim da je već bilo poziva u prošlim mjesecima.Je razumijem ovdje je klima pitomija i vrijeme u prosjeku upotrebljivije...ali sve ima svoju ''KVAKU 22''  :'(.Primi pozdrav do mitinga u Prelogu .. ;)
 Mes

Napomena:Nama, iz grada Splita, do Sinja treba 80 km (oba pravca),to je, lošija strana ovog predivnog uzletišta
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Romanov dan

Reply #11
Sve razumijem, a ako ne prije i Prelog ce biti mjesto letackog praznika jos da nam Pongra organizira dva dana kako je i obecao ,zadovoljstvu nema kraja  :) :)   lijepi pozdrav!

Odg: Romanov dan

Reply #12
Bice bice cvaj daj moras zluftat sator do tada
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Romanov dan

Reply #13
Evo vidiš Smiljac ....potvrdio dopredsjednik.... 8)..Želim Vam svima ugodan vikend,ali vrijeme je očajno...ovdje, SE   50 kts(jugo)  na udare.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes