Skip to main content

Topic: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops (Read 2319 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Odg: britanska vojska sa rc čoperima

Reply #4
Ajde barem si prvi danas sa linkom... uz ova 3 sto vec imaju.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops

Reply #5
20 milijuna britanskih novaca za odrzavanje toga  ::) I tata bi sine....

Odg: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops

Reply #6
Bas am malo razmatrao i vidio da ga razvijaju od 2008... Malo mi je to sve prenapuhano... Cinjenica k tome da je to 4ch helic sa nekakvom stabilizacijom ala fbl controller... Danas imamo 6ch helice te veličine... Koji po svim sudovima bolje lete od bilo kojeg 4ch fixed pitch helija, tako da mi sve to kaj tamo pise i ne drzi vodu, pogotovo specifikacije koje su naveli... Je to vojska, ali ipak mislim da su malo pretjerali s podacima... Svejedno, mislim da bi i mi to s foruma mogli morh u ponudit svoje izvedbe dronova i slicnih sranja, po puno manjoj cijeni... :D britanci su opljačkani!!!

Odg: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops

Reply #7
Da je samo to kostao bi 30$

Nisi procitao da ima video downlink, GPS sa poz. fixom i sl pizdarije.
A sve to strpano u tijelo PicoZ-a

Ajde bas da vidim kako bi mi to sve u kucnoj radinosti strpali u helic te velicine.
Pa sami videolink ti je tezak kao 3 ova helica....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops

Reply #8
je, istina zaje sam... pristup nano teh svašta radi, bez daljnjega..... na kraju ipak je sve samo pitanje love, ne... ko sa svim... svaka cast

Odg: Miniature Surveillance Helicopters Help Protect Frontline Troops

Reply #9
nisam ni skužio da sam treći danas (u biti prekjučer) na forumu to objavio,  :'(