Skip to main content

Topic: Vlašić (Read 2560 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vlašić

EKO FIS VLAŠIĆ

Kompleks Eko Fis Vlašić i zimska idila

Odg: Vlašić

Reply #1
Vrlo lijepo odradjeno! ;)


Odg: Vlašić

Reply #3
meni glazba super....a i o ukusu glazbe se ne raspravlja ;)
ljepo,ljepo :)

Odg: Vlašić

Reply #4
u svakom slučaju vrlo lijep amaterski snimak.... no ako pretendiraš zaradit neku lovicu
snimanjem, znaj da nije sve u tehničkim mogućnostima letjelice i kamere koju dižeš gore.. i da.. ne snimaj si sjenu letjelice..
Meni nedostaje kreativnosti, kadrovi su svi redom snimljeni na jednak i sličan način. Nema rotacija,
dinamike, praćenja objekta koji snimaš, zatim jako je bitno doba dana kada snimaš i ostali meteorološki parametri..
Zimski motiv sa puno bjeline se ne snima po sunčanom vremenu.. jesi li čuo za termin pink hour ?
Finalnom snimku nedostaje dorađenosti i uglađenosti.. (WB korekcija... itd..)
Moja kritika je dobronamjerna.. imaš sjajnu opremu, samo trebaš svoju kreativnost osloboditi i
možeš snimati zaista sjajne snimke... Ne razmišljaj o aparaturi kojom snimaš, nego o kadrovima
koje slažeš i onome što i na koj način želiš pokazati gledatelju.......
 ;)

RC Aerial Cam, Aerial Reel on Vimeo



 

Odg: Vlašić

Reply #5
Složiću se ovdje sa većinom komentara !
Što se tiče muzike i meni se sviđa i mislim da se uklapa sa ambijentom koji sam snimao !
Ovo je samo moja verzija koju sam ja amaterski složio a naručilac je dobio sirove kadrove i angazovao je profesionalca da mu to montira.
Što se tiče vremena i vremenskih uslova za snimanje tu se ne da puno uraditi u vezi toga jer meni je receno da dođem u određeni dan i snimam, tako da mogu reći da sam imao sreće da bude lijepo i sunčano vrijeme.
Ja nisam profesionalac i nemam namjeru baviti se profesionalno snimanjem ali uvijek dobro dođe kada se nesto zaraditako da hobi isfinansira hobi i to mi je poenta svega !
Bilo bi ovo mnogo bolje da sam ima nekoga sa sobom ( cam operatora ) koji bi upravljao sa nosačem i kamerom ali ...
Hvala na svim komentarima !

Odg: Vlašić

Reply #6
super odradeno, vidi se da je modelar za komandama a ne fotograf. :)

Odg: Vlašić

Reply #7
Ima lijepih scena i šteta što nema više materijala.

Što se dinamike tiče komentar šišmiša stoji, ali za to uglavnom treba tim ljudi, barem kamera operater pored pilota, vjerojatno i oni uspiju tek iz nekoliko pokušaja
dobiti pravi kadar, te FPV za pilota ako je kadar daleko, te spotter itd...

Imam iste probleme kada sam sam sa letjelicom, treba još dosta žganaca jesti :-)

Muzika mi tematski ne paše na video, ali sam video je dobar - bravo Darko !

Odg: Vlašić

Reply #8
Hvala na javljanju Igore !
Imam ja puno više materijala, napravio sam 2 filmića samo drugi nisam digao na net. Taj drugi ima oko 6 minuta ali je to njima bilo predugo pa su trazili da smanjim minutazu, sto sam ja i učinio.
Bilo je dosta toga za snimiti tako da nisam mogao ponavljati scene nekoliko puta vec sam stedio baterije za druge kadrove.
Svi vaši komentari su na mjestu i ja ih prihvatam, uvijek sam spreman da prihvatim i kritiku i pohvale