Skip to main content

Topic: Bixleroljupci, ujedinimo se! (Read 44497 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #45
Opa, fino fino :) jesi provjerio CG poslije? :D

Sutra se svi opet nalaze na kanalu (Čehi), možda bi i tam rađe da se podružimo svi.

Kako god, letit ćemo!

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #46
Može, ne znam di je to, ali našli bumo :)
CG mi se čini ok za sada. Batka je fakat velika, pa ne stane unutra, zato sam i moral napravit haubu


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #47
Ma zakon :D

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #48
pozdrav ekipi
Evo da se i ja malo pridruzim . Narucen bixler sa hk jucer , stize valjda za koji dan pa kad ga slozim dodjem na pokaznu voznju . Nadam se da me primate . Letio sam do sad sa takvim avionom , "patosirao" ga , i eto narucio sad novi . narucio i motor 2200 kv 350 w ( mislim ) , prop je ????? nitko nezna , ali stock motor je skoro pa isao okomito sa tim propom , a sad bi trebala vertikala biti neogranicena .
Samo jos jedno , DI SE LETIIIIIII ??????
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #49
...DI SE LETIIIIIII ??????

Leti se na juznoj strani kanala u Cehima, a pada na sjevernoj strani.
Tak barem ja imam raspored  :D :D :D

Salim se. Prati forum, jer se tereni dogovaraju u zadnji cas.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #50
Ja sam preko tjedna kod DIF-a ili eventualno Jankomir (ako me netko poveze), a vikend ako se mojim da do Čeha onda tam :D

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #51
A jel leti netko na prelivnici , Jankomir ili tako nesto ?
Do koliko sati popodne se uopce vidi avion na nebu ? Dani su nesto duzi vec sad pa mi izgleda da je oko 17 jos OK .
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #52
Pa to to, tamo se i leti :)

Vidi se do 17 bez ikakvih problema, cak i kasnije...

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #53
onda se vidimo kad dodje makina . Nadam se da ekipa nije skrta sa djeljenjem savjeta .
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #54
I da , jos jedno pitanje . Koliko treba da dodje sa hk paket ? ima kakav link za pracenje paketa  ?
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #55
Savjete bacamo na sve strane, nema brige.

Na HobbyKingu se ulogiraj, klikni na my account, pa na check gumb, tamo imas sve narudzbei njihove tracking sifre...njih kopiras na ips.posta.hr pa gledaj :)
Treba od 2 do 7 dana da uopce ista napisu (nakon sto je shipped) ali obicno dodje unutar 6-14 dana...

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #56
Ima nekoga tu tko je chopnuo (skratio) krila od Bixlera?
Pošto mi dolazi danas sutra 2200kv motor i ESC (predviđen za Zagija), mislim to ipak stavit na Bixlera.

Ako skratim krila, mislim da ću dobiti:

-bolji roll rate
-brži avion
-"čvršća" krila, zbog smanjene dužine

Izgubit ću na glajdanju i stabilnosti ali budimo realni, ovo nije jedrilica :)

Što mislite?

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #57
to pitanje sam i ja postavio prije par mjeseci , ali odgovor nisam dobio . Ajde odrezi pa da vidimo . ;D
A j***t ga .

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #58
to pitanje sam i ja postavio prije par mjeseci , ali odgovor nisam dobio . Ajde odrezi pa da vidimo . ;D

pa mislim da i oću :) čim složim još koji model da ne ostanem bez ičega...

lagano podrezat krila, bubnut novi motor i ESC gore, presvuć sve u staklo i da vidiš mrtvih

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #59
Mmmmda. Nisam mogao čekati, ideja mi se jednostavno previše uvukla u glavu.

Ja imam nova vleha za sljedeče mačkare, a Bixler ima par centimetara manje :D
Da sve bude bolje, prevukao sam preko krajeva krile najfiniju staklenu vunu sa epoksi ljepilom pa ćemo ujutro vidjeti kako je ispalo.

Sutra poštar zvoni i donosi 2826-6 2200kV motorec pa će biti i neki re-maiden!