Skip to main content

Topic: pomoć oko serva (Read 2647 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć oko serva


Molio pomoć  oko odabira i mišljenja za serva  Sbach 342 .
Naime imao sam odabrana serva ali ih nema na lageru već 2 mjeseca a to su http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__6334__Turnigy_Dig ital_metal_gear_servo_60g_15_8kg_17sec.html
a našao sam nešto slično
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__23156__Turnigy_12 59TG_Digital_Titanium_Gear_Servo_57g_16kg_14sec.html
pa bih  zamolio za mišljenja i sugestije ili da mi predložite neka druga serva ali da su cijenom prihvatljiva.

Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: pomoć oko serva

Reply #1
 :-[ zar nema nikog za pomoć na ovu temu
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: pomoć oko serva

Reply #2
To su Power HD servači rebrandani u Turnigy.

Imaju titaniumske getribe i koliko sam dosada čuo nemaju odstupanja niti nakon dulje upotrebe. Preciznost je osrednja.

Imam ti 3 nova 1270 koji mi ne trebaju ako želiš možemo neki dogovor napraviti.


Re: pomoć oko serva

Reply #4
Koji sbah

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: pomoć oko serva

Reply #5
342  2.2m
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: pomoć oko serva

Reply #6
Moj ti je prijedlog za tu vrstu modela Futabini, graupnerovi ili hitec. Nebi se usudio ni jednu drugu (kinesku) marku stavljati. Vjeruj mi imao sam priliku gledati dosta puta zbog takvi serva izgubis nekoliko stotina eura kad zakaze u zraku, nego investirati za provjerena serva. Do tebe je

Odg: pomoć oko serva

Reply #7
Moj ti je prijedlog za tu vrstu modela Futabini, graupnerovi ili hitec. Nebi se usudio ni jednu drugu (kinesku) marku stavljati. Vjeruj mi imao sam priliku gledati dosta puta zbog takvi serva izgubis nekoliko stotina eura kad zakaze u zraku, nego investirati za provjerena serva. Do tebe je


Slazem se sa Katanom, Ante ima on stara ko ne plati kurvu plati likara  :D :D :D :D iako ni ovi nisu bas jeftini...al jbg razumin sve...... ;)

pozdrav stari
mos mislit

Odg: pomoć oko serva

Reply #8
Upravu si Romano, u svakom slucaju ti naglavu ides  :( I jos nesto, nemas uopste potrebe gledati serva od 15 / 16 kg mozda jedino za vertikalac max 10kg zato sto je akro. model, jer tezina tog modela ti moze biti max 8kg Pozdrav.

Odg: pomoć oko serva

Reply #9
dobro ljudi moji slažem se sa vama znači vertikalac od 10 kg a za ostala serva da uzmem istu kilažu za sve ili ...
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

 

Odg: pomoć oko serva

Reply #11
E vako posto ti je model cirka 8kg ili manje podjeli tu kilazu na krila, znaci servo od 4 / 5 kg na svako krilo. Posto ti sigurno idu i dva serva na horizontalac mozes staviti po 5kg na svaki dio horizontalca i cirka 10kg na vertikalac. Uzmi neki slabiji ali malo brzi servo za gas i idi sa 6v strujom ili lipo sa regulatorom.

Odg: pomoć oko serva

Reply #12
Hvala svima na pomoći odlučio i naručio iz švagija HITEC 5645MG
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: pomoć oko serva

Reply #13
Neces se pokajati i budi siguran dasu uredu. Ja i isto koristim.

Odg: pomoć oko serva

Reply #14
Hvala frend mnogo si pomogao
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4