Skip to main content

Topic: RC elektro gliser (Read 89261 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC elektro gliser

Reply #90
RACE- pa mogao bih ja to i na jednu osovinu stavit, onda mi znaci treba jedan motor, jedna osovina, i prijamnik, elise imam, ali-kardan, i regler, meni netrebaju, zato jer cu sa prijamnikom povecavati brzinu, i dr... ( dali moram stavljati regler, i kardan?
a dje bih mogao nabaviti znaci-motor,osovinu-1,a kormilo vec imam...
znaci samo mi je potreban jedan motor i kormilo.
a neda mi se bas nabaljati iz druge drzave, zato jer je onda tu postarina, carina i drugo...
jel imas ti mozda to za prodat?

imam pitanje, dali mi je potrebno stavljati kardan, i legler, ili mogu i bez njih voziti???

Odg: RC elektro gliser

Reply #91
regler ti netreba ukoliko iskoristis postojeci prijemnik koji imas(orginal od spartaka), ali reko si da je potrgan!?

ostali prijamnici nemaju u sebe ugradjen regler...

ako je ipak ispravno to sto imas onda mozes koristiti taj prijemnik koji je predvidjen za upravljanje sa dva motora..

na tvoje pitanje kardan i to.. odgovor je NE!

WTF jel si procitao sto sam napisao??

Odg: RC elektro gliser

Reply #92
sada sam baš bio malo pogledo korito glisera, ja vec imam izbusenu rupu za jednu osovinu u sredini, tako da cu ja lijepo ic na jedan motor, i na kormilo, tako da si moram kupiti (motor,osovinu i prijamnik)- tako da cu ic sve na jedno....
ali brine me dje cu nabaviti motor, i prijamnik?

Odg: RC elektro gliser

Reply #93
tebe brine gdje ces nabaviti motor,kardan,osovinu,regler,servo,prijemnik te daljinski upravljac...

prije par dana vidio sam pod oglasima ovog foruma na netko prodaje stanicu sa prijemnikom,servom te reglerom ugradjenim u prijemnik..za cijenu daj sta das

Odg: RC elektro gliser

Reply #94
Marko ? aj ti meni reci koji si razred?
Nije sramota reči da nemaš iskustva sa modelarstvom !
STANICA i PRIJEMNIK IDU ZAJEDNO !!!
Dakle kad kupiš stanicu ,trebao bi dobiti i prijemnik !Ako kupuješ odvojeno,onda prvo kupiš stanicu !
Stavi lijepo pod rubriku OGLASI slijedeče: "kupujem stanicu,prijemnik osovinu kormilo propeler....bla bla ...molio bi cijenjene podude !
Unaprijed zahvalan,Marko!"

Odg: RC elektro gliser

Reply #95
marko rekao sam da imam sve sta trebas.sam mi jos jednom napisi.
pusti ove sta te zezaju.najbolje pitaj cika mladena na rc pilotu i on ce ti sve objasniti.taj ti je stricek inace iz zagreba i nas je naucio sve sta znamo.sad uci modelare na forumu RC pilot.imas tamo i puno slika:mladen sa satelitskom antenom,mladen na tresnji,mladen pao sa tresnje,mladen pece ribu,mladen pored miga,mladen na kruzeru,mladen sa koletom,mladen u posjeti slavonskom brodu,mladen u dugoj resi,mladen u sloveniji,mladem u svim nasim srcima.
ako ti umjesto njega odgovori neki dupeglavac,ne brini i to ce biti tocno,jer on samo gazdu slusa.ipak je gazda iz zagreba.

Odg: RC elektro gliser

Reply #96
HSARAGA-   KOJI MOTOR IMAS,I ZA KOLKO GA PRODAS

Odg: RC elektro gliser

Reply #97
elektro.

Odg: RC elektro gliser

Reply #98
kako se zove, i za koliko ga prodjes???????????

Odg: RC elektro gliser

Reply #99
neznam.izbrisala su mu se slova.onako zlatne je boje,malo deblji od palca i ima tri zice.
za cijenu neznm.kolko bi ti dao.

Odg: RC elektro gliser

Reply #100
Marko pa nisi mi odgovorio u koju školu ideš ? ja idem u Anke Butorac !


Odg: RC elektro gliser

Reply #102
ima ko kakav motor za prodat?

Odg: RC elektro gliser

Reply #103
imam ja.

Odg: RC elektro gliser

Reply #104
HSARGA-pa sta ja znam, za taj jedan motor bi ja dao oko 30 do 40 kn, sta ti mislis?