Skip to main content

Topic: RC elektro gliser (Read 89295 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC elektro gliser

Reply #105
hahhaha, ne moze 40KN, realna cijena mu oko 18KN i 47lipa
:D


Odg: RC elektro gliser

Reply #107
HSARAGA- za 15 kuna, moja posljedna ponuda !  ok?
AKO JE OK, da se dogovorimo, pa da mi poštom pošalješ...

Odg: RC elektro gliser

Reply #108
hm prodajem i ja motor...tj vise njih  ;D

jedan sa 6 zica...sive boje...vrti ljevo desno i ima opciju turboooooo.pise na njemu kon.ar,nazalost jedno slovo je necitljivo. to je navodno vrh vrhova...samo 4,99kn

imam u ponudi i spartakov motor(gratis dajem i trokraki propeler bijele boje).iz kucista izlazi nekakva..hm ??? inox cijev..al mogla bi posluziti kao svojevrsni sistem upravljanja...naravno da ima brzine..da da i to ni vise ni manje 3...
nazalost taj je malo skuplji i dao bi ga za 9,99kn

ako je navedena ponuda preskupa za 0,99kn nudim motorice iz cetkica za zube..naime ti motorici pucaju od snage


Odg: RC elektro gliser

Reply #109
moze onda taj motor, za 5 kn, ali  kakom ima 6 zica, jel se to moze spojit na daljinski?
jel imas daljinski,ako imas, kupujem i njega, ali ovaj motor od 5 kuna kupujem!

Odg: RC elektro gliser

Reply #110
ima 6 zica jer spajas na 2 daljinska, u slucaju da ti se na jednom isprazne baterije mozes vozit sa drugim
taj sa 6 zica je puno bolji, cak mozes kombinirat sistem zvijzda-trokut kao kod cirkulara, kad dobije odredjenu brzinu prebaci se u trokut mod i onda tek rastura, ja mislim da bi taj tvoj camac postigao preko 130 km/h brzinu

Odg: RC elektro gliser

Reply #111
a kak mislis da ce imat dva smjera sa samo jednom zicom i jos turbo?

imam jedan daljinski ali ga moram naci...pravi multi soni daljinski sa mnostvo funkcija...ukoliko imas vise prijemnika mozes istovremeno upravljati sa vise letecih,plovecih i inih objekata..radi na svim frekvencijama 35,45mhz i od 1 pa do 10ghz.cijena samo za  tebe 7kn posto ces kupiti onaj mocan stroj

trebas li jos nesto?

Odg: RC elektro gliser

Reply #112
RACE evo za taj daljinski, i za taj motor ti dam 20 kuna!
samo mi reci kada bi mi ga mogao poslati??
i kako da ti novce posaljem?

Odg: RC elektro gliser

Reply #113
vidis kako ti je davor ljepo objasnio...okoliko imas vise prijamnika mozec cuda napraviti...to su ti sve kombinacije




Odg: RC elektro gliser

Reply #114
marko koliko ti imas godina?

Odg: RC elektro gliser

Reply #115
RACE- dobro... za kolko mi ga dana posaljes??

Odg: RC elektro gliser

Reply #116
pa nudis mi previse...motor i daljiski su 12kn...niš jos si 8 kn u pretplati...dali zelis 12v baterije?imam vartu i bosch

Odg: RC elektro gliser

Reply #117
decki decki

 

Odg: RC elektro gliser

Reply #118
RACE- MOZE ONDA BOSCH BATERIJE!
JEL IMAS PRIJAMNIK, SA DALJINSKIM?