Skip to main content

Topic: HK 550 FBL - Da ili ne? (Read 30974 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #195
eto vidis, počasti se sa stretchom i to je to... 500 zaboravi po meni, još uvijek daje dojam igracke(čitaj nebus zadovoljan, a lova ode).... velika je razlika izmedu 500 i 550... poanta ići na veće nije stvar kompleksa!!!! i ne trebas brinuti o cijeni djelova, uvijek se da nekaj skombinirat i proć jeftino..... kad ces sparat usparaj bar za 550, a to ti je prva bolja opcija veceg helija za solidnu lovu... samo visi na ebayu i snjofaj, da se nac jako dobrih pila.... cak i da nije u nekom stanju uvijek ga moremo doterat da bude stroj kak bog zapoveda!!! 8)

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #196
Ma nebudem ni stretch, novac od ekstenzije bum si spremio u fond za nešto veće. I ovak nemam dovoljno novaca za cijeli komplet.. Uzeo sam si prijemnik, šasiju, masku, dva para gl. elisa, 4 para repnih elisa, rezervnu glavu, balanser za elise, onu malu stvarčicu da provijerim bateriju, onu LiPo safe vrecu x2, motor, ESC i 1 servo. To budem si sad naručio pa malo ušparao i naručio zupčanike te osovine od Aligna i repni servo.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #197
6s i stretch su zakon komba i zasitit ce te do 550 ;) a stretch ti i nije tolko skup.... ubiti opet ja.... sam znas najbolje ;D

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #198
Čim stretcham to odmah znači da budem morao od dva dučana naručivat dijelove. Sa RC117 repnu cijev, TT, boom supportere a sa HeliDirecta/ReadyHelija/Inf.Hobbya ostale dijelove (ovisi gdje ce bit najjeftiniji dijelovi). I to bude odmah (ako se ne varam) dignulo cijenu. Mislim da za početak nebudem produžio ali kasnije, kada padnem možda produžim da probam, mogu uvijek ga vratit na početni oblik. I s 325mm elisama super leti po meni.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #199
Čim stretcham to odmah znači da budem morao od dva dučana naručivat dijelove. Sa RC117 repnu cijev, TT, boom supportere a sa HeliDirecta/ReadyHelija/Inf.Hobbya ostale dijelove (ovisi gdje ce bit najjeftiniji dijelovi). I to bude odmah (ako se ne varam) dignulo cijenu. Mislim da za početak nebudem produžio ali kasnije, kada padnem možda produžim da probam, mogu uvijek ga vratit na početni oblik. I s 325mm elisama super leti po meni.

-Jura
jura nije nikakav problem naruciti iz vise shopova, ja sam znao mjesecno obrstit pa sigurno 4, i kaj? mozda mrvu skuplji shipping.... i pomalo ti dolaze paketici.... a ti sa svakim novim paketicem procvjetas!!!! i boli te briga!!!

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #200
Hmm.. Ako bi ga produžio jako bih htio stavit ovaj Goblin fuse sa RC117 gore.. (Naravno, kasnije, prvo bi letio s maskom samo) Jel može on ić na normalnu pro verziju? Znam da se maska na pro prikvaći na dva canopy mounta a da taj fuse ima rupe za 4.
Ako bi stavljo taj fuse gore, jel mi treba šta drugo osim naravno ekstenzije i ovog:

http://www.rc711.com/shop/alzrc-devil-480-fast-fiberglass-fuselage-p-6922.html?cPath=166_216_354
?
Za sad mali problemić je da su mi prijemnik, 360mm elise i servo na backorderu.. Elise budem onda kasnije naručio a pričekat ću prijemnik i servo.


-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #201
taj canopy i rep su dekoracija i sam se prisarafe gore. tail boom ostaje ali na repnom servu imas karbonski push rod bez onih vodilica, izgleda super i ne fale mu! ali to te kosta 100 dolara!!! i to barem! radije beastx zemi, najdi dfc glavu i prisarafi na sporta i bok- krece zabava

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #202
Hmm.. I mene cijena toga malo brine.. Mislim da budem jednostavno uzeo 450 pro koji ste mi vi slozili ali bez stretcha, BeasrX gore i to letit neko duze vrijeme... Ne bih se htio zanemarivat s stretchanjem i svim tim.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #203
Evo, bio je malecki nesporazum. Natrag sam na 550 sada. Čitao sam i uspoređivao cijene i mislim da je moj sljedeći helić definitivno 550. Letit ću na svojoj trenutnoj 450tki dok taj helić ne bude sposoban leta, tada 450tka ide na prodaju i novci od 450tke idu sa strane za bolji punjač i dijelove.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #204
Mama se iz nekog razloga počela derat na mene da nebudemo ništa novo uzimali, neznam zbog čega, nisam joj niti ništa govorio osim toga da mi dečki pomažu i da budemo nešto novo uzeli, ali to sam joj rekao onaj put kada smo se našli u Bowling Centru..  :( Letit ću ovu 450tku onda puno duže nego što sam planirao..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #205
Mama se iz nekog razloga počela derat na mene da nebudemo ništa novo uzimali, neznam zbog čega, nisam joj niti ništa govorio osim toga da mi dečki pomažu i da budemo nešto novo uzeli, ali to sam joj rekao onaj put kada smo se našli u Bowling Centru..  :( Letit ću ovu 450tku onda puno duže nego što sam planirao..

-Jura

Meni ovo izgleda ko da je i tvoja mama na forumu pa čita kaj pišeš,
Piši u šiframa i doći će novi heli  ;) ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #206
Drito :)

Možda se dere zato kaj već mjesec dana smišljaš kaj ćeš...već si se predomislio jedno 14 puta bar kolko ja pratim :D

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #207
 U pocetku se jesam puno premisljao
Sada kada sam poletio sam jako sretan s 450tkom. Posto mi je puno ljudi rwklo da bi 550 bilo najbolje meni uzet onda sam to prihvatio i drzao jezik za zubima. Bio je ovaj mali period na kojem sam se vratio na 450 ali je bio uzrokovan nesporazumom. Nista doma nisam pricao, samo sam Kresi rekao da mi je puno ljudi napisalo da bi 550 bilo najbolje ukljucujuci gosp. Jfl i Mrle. Pa da cemo to onda i napraviti. Sad sam mamu nazvao da ju pitam di je neki ugovor i pocne se derat da ce mi helice ukinut itd. Nije problem u skoli jer nizam petice, u zadnjih tjedan dana sam ih dobio tocno 14...


-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #208
ne bih se previše brinuo zbog mame, proći će ju, sigurno i ona ima svojih problema pa ju je nešto izbacilo iz takta pa se ispuhala na tebi.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #209
Mama mi je sad dosla doma pa budem probao razgovarat s njom da rascistim sto god joj ne valja tj smeta. Drzite fige! Shimpa - to se jaaako cesto dogada.. Ne zelim da neko ovo shvati kqo da se zalim. Idem sad s njom mirno porazgovarat pa budemo vidjeli.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX