Skip to main content

Topic: koji GPS tracker izabrati? (Read 8379 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #1
to i mene zanima, bio sam nasao neki minijaturni za 12$, al nemogu nista nac o njemu od strane korisnika  :'(

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #2
Bok svima!

Koji GPS tracker koristite, nešto s ebaya ili nabavljeno drugdje? U fazi sam kupovine, pa ako imate pozitivna iskustva s nekim modelom - odgovorite u temi!
Multirotor FTW!

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #3
Takodjer me zanimaju preporuke.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #4
Evo vidim da je i kolega storm9a ostao bez modela, zar nitko ne koristi bilo kakav GPS tracker???
Bilo kakva preporuka?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #5
a gle, zato sto sam coban a k tome i nesretan. maiden flight sa FPV opremom i stormom, bas tad je odlucio otici.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #6
a gle, zato sto sam coban a k tome i nesretan. maiden flight sa FPV opremom i stormom, bas tad je odlucio otici.
Nije moj post bio namjenjen tebi nego onima što koriste tracker ali ga skrivaju ko' zmija noge.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #7
Nadam se da češ naći model, možda ti se neka dobra duša javi.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #8
Evo da ja odam tu tajnu :)
GPS tracker koji ja koristim a mislim i večina drugih  je TK-102. Treba obratiti pažnju da nije kopija jer
mu onda navodno baterija traje kraće itd. Orginal ima na sebi IMEI broj, a i nešto je skuplji.
 
Danijel




Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #12
Ako se napaja iz prijemnika onda automatski ne valja.
Postoji velika šansa da će se žice od prijemnika do gps-a ili od reglera do prijemnika ili od baterije do reglera iščupati kod pada modela.
Takav tracker nema smisla jer kad je stvarno potreban onda ne radi.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #13
Mislim da ova tema nije diretno vezana na GPS logger-e, nego na loggere koji mogu SMS-om dojaviti poziciju u svakom trenutku.
Mislim da ovaj u prethodnom linku nema tu mogućnost.

Odg: koji GPS tracker izabrati?

Reply #14
bilo kakav gps tracker koji nije potpuno autonoman od ostatka letjelice nije pozeljan. gps treba biti kao cisti teret samo, ne prikljucen na nista, samo eto postoji, i radi svoje.