Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 55193 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #166
osobno nemam nista protiv bandica ,osim sto smatram da nije dorasao poslu gradonacelnika a pogotovo predsjednika.
to ne znaci da nema neke druge kvalitete.vidim ga npr. kao dobrog poslovodju u recimo bauhausu na odjelu vijka i okova ili recimo u nekoj firmi voditelja drustvene prehrane.
ali zac tebi je to svejedno jer pojma nemas.

Znaš kaj mi je palo na pamet kaj bi mogli ti i Bandoć?
 
Skupa ovce pasti  ;D
 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #167
i tebe stavit na razanj. ;D


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #169
Jesi vidio kak su nas sve na jedan kalup učili u onom sistemu, nema samo metalska struka  ;D
 
Svi ko jedan.
 
Danas svi neki menageri a neznaju si gumu na autu promjeniti i staviti rezervnu
 
neznaju ni da to ima u autu  :D 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #170
ali zato imamo para ko salate pa platimo da nam netko promijeni


p.s. ovom forumu treba veci izbor smajlica
struja zakon, nitro USTAV


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #172
da da, manager sa ne bas dobrom placom, 10 sefova i niti jednim podredjenim. tzv zaposlenik manager  8)

he he, saraga zaziva bravara, a tu je glavni kapitalist.

zanimljivo je da su za bandica koji je obespravljivac samo takav glasovali uglavnom siromasni i obespravljeni dok su za  za sada postenog josipovica glasovali ovi drugi.

ovi koji su guzeni zele da ih se guzi jos malo dok si drug saraga cuva "zaledje".
struja zakon, nitro USTAV

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #173
Samo da znam kad budemo trgovali nešto  ;D  odma se izvlačiš na recesiju kao nije plača neka a radiš na postotak  8)
 
Šalim se ustvari mi je drago radi tebe.
 
A za saragu si videl? Kaj da ti govorim vidiš i sam kakav je.
Znaš di je prije bilo okretište tramvaja? Kaj misliš zakaj sad nije? Smetalo mu je da mu tramvaji zvone kasno na večer i platil prugu i novo okretište samo da ima svoj mir  ;D  Čuj pametan je on skriva se među sirotinjom a ustvari boji se da opet ne nacionalizira imovina  ;D 

Drago mi je i radi Sarage ipak daje i on nekom plaću. Možda njurga da nebi moral davati veće plaće  ::)
 
Quote
zanimljivo je da su za bandica koji je obespravljivac samo takav glasovali uglavnom siromasni i obespravljeni dok su za  za sada postenog josipovica glasovali ovi drugi.
 

To su i tak i tak samo SDP-ovci izašli glasati na izbore  ;D
 
Danas sam čuo na radiju da Josipović ne želi tjelohranitelja od Raćana. Sad će i on kao i Mesić izmjeniti ekipu na tuškancu.
Ne kužim taj strah.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #174
krivo si me skuzil za managerstvo, ja sam ti obicni zaposlenik sa ne bas dobrom placom. radim kao gis specijalist, a gis je skracenica od geo informacijski sustavi.  nemam dece pa jos dobro zivim, ali mislim da ce se to uskoro promijeniti. ne mislim na dobar zivot neg na decu  8)
 
saraga je dobra dusa i to se vidi iz helikoptera. pa rekel je da daje placu zaposlenicama, a da nijedna placu zaradila nije. idemo se svi zaposlit kod sarage jer kod njega u firmi kapitalizam jos nije dosao - lezis, a placa ide.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #175
Misliš da kod njega vrijedi ona iz nekih boljih vremena?
 
Alaj volim ovaj režim plaća ide a ja ležim  ;D
 
Quote

 pa rekel je da daje placu zaposlenicama, a da nijedna placu zaradila nije

Kad analiziraš tu njegovu izjavu odmah skužiš da upošljava samo žene, čista diskriminacija, sexizam, exibicionizam  :D
 
I još jedna sitnica svaka se brzo udeblja, sigurno je gablec obilan  8)
 
Tak da kod njega nemoj ni pokušavati dati molbu za posao jer molba ide odma u koš.
 
Taj ti nikad nije ni živiom u socijalizmju, oduvjek je bil kapitalista. Takav je cijeli njegov kvart, sve sami kapitalisti.
Tak da on ne kuži razliku između socijalizma i kapitalizma on ti misli da je Yuga bila kapitalistička zemlja.
 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #176
decki nemojte podcijenjivati ovu nasu drzavu.pricaju da smo u banani.pa da su jugu,njmacku,ameriku ili ove jadnije koji su prije nas usli u EU bugarsku i rumunjsku pljackali koliko hrvatsku vec odavno nebi postajali.
takvi smo mi trpimo ,trpimo,svakih 40-50godina popizdimo izrokamo ih sve pa opet ispocetka. ;)
kad bi se bar malo rijesili nekih kriminalaca lova bi pocela dolazi u hrvatsku,tj vec je tu.banke su pune ko sipak samo nedaju vise lopovima ni lipe.mislim na prave ozbiljne banke.
a ipak mislim da nam je bilo bolje prije u kapitalizmu nego sad u socijalizmu.sama rijec govori sama socijala.



Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #179
Stari moj svi smo mi legende ( samo nas treba shvatit )

Kad će mo na polje ... to te ja pitam ... prijatelju