Skip to main content

Topic: Ludi do bola (Read 6059 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ludi do bola

Reply #1
Mario, ....''I BOGATI PLAČU.....OD RADOSTI'' ...... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #2
eee i ja bi ovak da imam para i emisiju :)

zakon

Odg: Ludi do bola

Reply #3
let je sličan onome u brace Wright.... njih dva su zakon, uvijek neke spačke i zafrkancija....

Odg: Ludi do bola

Reply #4
To su KORPORACIJSKI igrači(sve je plaćeno i preplaćeno),a držim da su mi  Marko i Zoki draži i lijepši...da naravno jer su naši   ;D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #5
To su KORPORACIJSKI igrači(sve je plaćeno i preplaćeno),a držim da su mi  Marko i Zoki draži i lijepši...da naravno jer su naši   ;D ;)
Toćno tako ! Za razliku od Flite-test (Shit-e-test) Marko i Zoki znaju što rade!

Ona dvojica sa Shit-e-test nagnojila su uglavnom gluposti, Bixler još nešto i zna, a onaj gnom Scott, e taj je kao oni što piju pivo iz boce ispred dućana...
Kada je nešto ozbiljnije, uvijek angažiraju nekog trećeg da im složi stvar (kao onaj test baterija..).

Imati love i HK koji ih financira ne znači da se od njih može nešto i naučiti  :D .

Ja pratim Marka i Zokija, a ove druge nema koristi.

Damir

Odg: Ludi do bola

Reply #6
Ma Damire,....''govoriš ko prošek''....(i to nam je EU zabranila)...lol  ;D..........ma lijepo je čuti da slično mislimo...LP ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #7
Video je linkan u "birtiju", sa cerim se smjeskom. Namjera nije bila prikazati korisnost ove dvojice, vec ono drugo  :P
Mozemo otvorit novu temu... "pljuvacnica"  :D :D :D

...no slazem se i ja sa D&R  8)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Ludi do bola

Reply #8
u to kolko se kuze u rc me zaboli... onaj nizi me nasmijal vec par put.... a ja nisam ljubomoran na decke koji imaju sponzore, dapače nek uzivaju, iskreno i ja bi tak volil, ali sam uvjeren da bi mi dosadilo... ni preveć toga nevalja, sigurno.... (ko kad su zene u pitanju-pol sata dosta :D)

Odg: Ludi do bola

Reply #9
Damire i Mario,od srca preporučam Ben Affleck-ov film ''ARGO''..ukoliko imate Max-TV..stigao u videoteku...Nakon ovog filma ne treba rubrika ''pljuvačnica''..dobro ih je ''ošišalo'', a za kaznu(Filmske Akademije) Ben nije dobio Oskara za režiju...nego zamislite ,njegov film.Nešto slično se dogodilo i sa ''Padom Crnog Jastreba'' ,u režiji Ridley Scott-a. :-X :'(

Note.Za one koji ne prate, 7. umjetnost,ovo nije off topic
Sretan Uskrs svima koji slave. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ludi do bola

Reply #10
Paaa, nisam mislio baš tako jako popoljuvati, uostalom i ja izvodim 3,14zdarije: izbacivanje Radlera iz Zagija, letuckanje po snijegu, kiši...itd.
Nisam ni ljubomoram što ih sponzorira HK, a sponzorira i mene pa što ?
Ono što me definitivno udaljilo od njihovog ludiranje je pretjerivanje, a ne neznanje (pa i ja sam se deklarirao kao lajbek  :D ): uzeli su zaklanu kokoš (valjda grill-pile) i ubacili je kao pilota u neki model i rekli 'kao posljednji i jedini let pileta'.... da su ih uhvatili ljubitelji životinja, letili bi posljednji puta neki njihovi organi, a sljedeću emisiji bi snimali kao čuvari harema ... kao nemamo više ideje , pa se idemo malo iživljavati !

@Remote: Gledao 'Argo', nije loš, a preporučam ''0-dark-30''  ;)

Damir

Odg: Ludi do bola

Reply #11
Toćno tako ! Za razliku od Flite-test (Shit-e-test) Marko i Zoki znaju što rade!

Ona dvojica sa Shit-e-test nagnojila su uglavnom gluposti, Bixler još nešto i zna, a onaj gnom Scott, e taj je kao oni što piju pivo iz boce ispred dućana...
Kada je nešto ozbiljnije, uvijek angažiraju nekog trećeg da im složi stvar (kao onaj test baterija..).

Imati love i HK koji ih financira ne znači da se od njih može nešto i naučiti  :D .

Ja pratim Marka i Zokija, a ove druge nema koristi.

Damir

Oprostite, ali mislim da se grdo varate (ajde da i vi jednom pogriješite) :)
Cijeli koncept emisije je da jedan donekle zna RC (Josh Bixler), a drugi nema blage veze (Josh Scott). Kroz emisije se polako uči, na početku nije znao ni pilotirati duže od par sekundi.

Nisu preplaćeni, bore se za svoj kruh kao i svi ostali (HK im više nije sponzor)....trenutno se sami financiraju od kitova koje izrađuju za početnike (koji se toliko prodaju da ih ne stignu dovoljno proizvesti)

Nema smisla uspoređivati hrvatsku i američku emisiju prije svega (ovo sam trebao napisati na početku)...moram reći da sam pogledao SVAKU i da sam od njih puno naučio...da, možda su stavili mrtvu puricu u avion, možda su letjeli ispod trampulina, možda su imali glupe ideje...ali kao tim su prezabavni, i siguran sam da privlače ogromnu publiku. Komotno bi ih stavio u TV program, siguran sam da nikom ne bi bilo dosadno...
Jedan od ekipe (David Wisenthal) je jedan od najutjecajnijih modelara današnjice po meni. Klinac je, iz Švedske je, i napravio je stvari koje mi nikad nećemo niti sanjati :)

Odg: Ludi do bola

Reply #12
Toćno tako ! Za razliku od Flite-test (Shit-e-test) Marko i Zoki znaju što rade!

Ona dvojica sa Shit-e-test nagnojila su uglavnom gluposti, Bixler još nešto i zna, a onaj gnom Scott, e taj je kao oni što piju pivo iz boce ispred dućana...
Kada je nešto ozbiljnije, uvijek angažiraju nekog trećeg da im složi stvar (kao onaj test baterija..).

Imati love i HK koji ih financira ne znači da se od njih može nešto i naučiti  :D .

Ja pratim Marka i Zokija, a ove druge nema koristi.

Damir

Oprostite, ali mislim da se grdo varate (ajde da i vi jednom pogriješite) :)
Cijeli koncept emisije je da jedan donekle zna RC (Josh Bixler), a drugi nema blage veze (Josh Scott). Kroz emisije se polako uči, na početku nije znao ni pilotirati duže od par sekundi.

Nisu preplaćeni, bore se za svoj kruh kao i svi ostali (HK im više nije sponzor)....trenutno se sami financiraju od kitova koje izrađuju za početnike (koji se toliko prodaju da ih ne stignu dovoljno proizvesti)

Nema smisla uspoređivati hrvatsku i američku emisiju prije svega (ovo sam trebao napisati na početku)...moram reći da sam pogledao SVAKU i da sam od njih puno naučio...da, možda su stavili mrtvu puricu u avion, možda su letjeli ispod trampulina, možda su imali glupe ideje...ali kao tim su prezabavni, i siguran sam da privlače ogromnu publiku. Komotno bi ih stavio u TV program, siguran sam da nikom ne bi bilo dosadno...
Jedan od ekipe (David Wisenthal) je jedan od najutjecajnijih modelara današnjice po meni. Klinac je, iz Švedske je, i napravio je stvari koje mi nikad nećemo niti sanjati :)


zed
sve se svodi na to kako tko i iz koga ugla gleda,
tvoj komentar mi se svidja i zasto kritikovati nesto sto se mnogima svidja,
i ako na pohvale ili kritiku svatko ima pravo ali kako si rekao kod njih ima dosta vrijednoga i ja tako gledam.

Odg: Ludi do bola

Reply #13
Nisu preplaćeni, bore se za svoj kruh kao i svi ostali (HK im više nije sponzor)....trenutno se sami financiraju od kitova koje izrađuju za početnike (koji se toliko prodaju da ih ne stignu dovoljno proizvesti)
Imaš link na tu ponudu kitova?

Jedan od ekipe (David Wisenthal) je jedan od najutjecajnijih modelara današnjice po meni. Klinac je, iz Švedske je, i napravio je stvari koje mi nikad nećemo niti sanjati :)

Pa to sam i napisao - kada je nešto ozbiljno angažiraju stručnjaka. Po takvim odlukama su neusporedivo bolji od poznatog gnojitelja sa rcmodelrewievs - taj je svjetski No_1 .

Ima i kod nas na Friku gnojitelja, ; došlo mi je nebrojeno puta da napišem ..'Junačine samo nastavite, nedajte da vam tema umre, uveseljavate nas uz kaf'cu - smijeh do suza', ali to bi izazvalo vatru i promijenilo smisao Foruma.

Ako je nešto popularno, jako popularno, to ne znači da je i kvalitetno, nađe se i boljih Jubitu ili čak DVD-a o modelariji.

Usput, na Jubitu kojim je i pokrenuta ova tema jasno se vidi logo HK, pa eto komentari da je to sponzorirano stoje kao OK!

Damir

Odg: Ludi do bola

Reply #14
...uostalom i ja izvodim 3,14zdarije...

Pa ruku na srce, izvodimo ih svi... kad god djete u nama prevlada  ;D
... bitno da nas veseli i nikom ne steti!

 ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters