Skip to main content

Topic: DeX Nano Quad ;) (Read 5095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #1
Hehehe, svaka čast Dex! Najviše mi se sviđa ono kad u videu quad počne nestajati i pojavljivati se na drugim mjestima!  ;D
Daj malo podataka. Jesu to motori AD-100L ?

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #2
nemam pojima koji su to motori, to je cijela elektronika preseljena iz Hubsana X4

www.banggood.com/Wholesale-H107-Hubsan-X4-2_4GHz-4CH-RC-Remote-Control-Quadcopter-p-59211.html

model ima oko 33g RTF

goli frame ima 8g

jedino kaj sad nije letan više.... jer sam zdrobil motore....
ja sam se opremil sa puno rezervnih elisa i saznal da elise ne pucaju nego da su na takvim malim modelima motori potrošna stvar  >:(

uglavnom zabavan model na koji se meni jako teško naviknut jer ima acc uključene cijelo vrijeme i čim pustim palice on ide u horizontalu kaj jako smeta kod letenja... bar meni
 

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #3
Preludoooo :D

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #4
dex jesi izbio dno motora? stavi izmedu motora i propelera komad slamcice, jer ak poljubi pod sa propelerima izbije dno motora i krepa  :'(

imam ja 4 takva motora  :P

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #5
dex jesi izbio dno motora? stavi izmedu motora i propelera komad slamcice, jer ak poljubi pod sa propelerima izbije dno motora i krepa  :'(

imam ja 4 takva motora  :P

upravo to ja sam tako već sahranio dva motora na svome izbijanjem dole dna kod četkica, propovi su manje potrošna stvar :)
dex bravo za quad, zvuk udaranja je brutalan hahah...

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #6
ma, na orginal frejmu sam izbil dno motora jer je ispod otvor.....

a na svojem frejmu nemam tih problema jer dno nema kam.... znači dno se neda izbiti....
ali motor sam po sebi nije neuništiv i kad ga lupiš oko 20+ puta... jednostavno je tolko deformiran da ne radi  ;D

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #7
ma, na orginal frejmu sam izbil dno motora jer je ispod otvor.....

a na svojem frejmu nemam tih problema jer dno nema kam.... znači dno se neda izbiti....
ali motor sam po sebi nije neuništiv i kad ga lupiš oko 20+ puta... jednostavno je tolko deformiran da ne radi  ;D
hahah hebeno, meni sad u ove sugave dane samo prostaje da njega letim najbolje mi ga je kad ga u luster zveknem, a i zna dobro ozljedit ako se izmakne kontroli... jesi razmišljao da se nekako zaštite propovi od direktnog doticaja neka zaštita pa da bude neuništiv ??

Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #8
ma, na orginal frejmu sam izbil dno motora jer je ispod otvor.....

a na svojem frejmu nemam tih problema jer dno nema kam.... znači dno se neda izbiti....
ali motor sam po sebi nije neuništiv i kad ga lupiš oko 20+ puta... jednostavno je tolko deformiran da ne radi  ;D
hahah hebeno, meni sad u ove sugave dane samo prostaje da njega letim najbolje mi ga je kad ga u luster zveknem, a i zna dobro ozljedit ako se izmakne kontroli... jesi razmišljao da se nekako zaštite propovi od direktnog doticaja neka zaštita pa da bude neuništiv ??

hmmmm nisam razmišljal o tome....
sad razmišljam....  :)

jedino kaj bu to diglo masu


Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #10
uh, izvedivo je... ali neisplativo.....

ak to napravim, cijena bude odmah x5 ili više....


izvedivo je...  ali previše je posla za tak mali model tak da nebu zaživelo na žalost :(


Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #11
Odlična pila. :) :) :)
Razmišljam da ga nabavim za sina...



Odg: DeX Nano Quad ;)

Reply #14
joj dečki.... najte, bum se umislil  :D


uglavnom imam pravilo da prije ogromnog modela moram napraviti mali  :)
tak da taj Nano je samo "uvod"... novi veliki model je na vidiku i izgledal bu "onak" puno karbona i malo aluminija....