Skip to main content

Topic: Opasni modelari! (Read 38907 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Opasni modelari!

Reply #75
upravo to,neznam cemu sva ta rasprava,a i gospodin Mladen je stari iskusni modelar i neznam da bi si dozvolio ugrožavat nekoga.

Davore,
vec vise od dvadeset godina je Stricek Mladen moj najbolji Pajdas, (bio)
zahvaljujuci negativnim raspravama OVDJE me HITIO sa Liste.

i ako ja nisam ucestvovao u Diskusijama, budi i ti oprezan,
Stricek ne zna za Salu!
poz. Iv

Odg: Opasni modelari!

Reply #76
ma nepotrebna diskusija....


najbolji je.... da ga nema trebalo bi ga izmisliti
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Opasni modelari!

Reply #78
GOSPODIN  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Opasni modelari!

Reply #79
ISKUSAN MODELAR  ??? ??? ???

Odg: Opasni modelari!

Reply #80
STARI   :P :P :P

Odg: Opasni modelari!

Reply #81
moram priznat da mi fali jedan veći dio ove slagalice... ne poznajem baš dotičnog.. iako vidim da je redovito na tapeti..

Odg: Opasni modelari!

Reply #82
moram priznat da mi fali jedan veći dio ove slagalice... ne poznajem baš dotičnog.. iako vidim da je redovito na tapeti..

ako ga ne poznas nemoj se truditi,
veoma SLATKORIJECIVI  STRICEK,
a prije ili kasnije upznat ces njegovu pravu stranu a tada ???
Iv

Odg: Opasni modelari!

Reply #83
za mene su idioti oni ljudi koji uplicu politiku u modelarstvo.


Odg: Opasni modelari!

Reply #85
ima neko nesto protiv HDZja?


Odg: Opasni modelari!

Reply #87
znam da vuće na tu stranu,ali bar na ovom forumu se nebi trebalo spominjat imena nekih stranaka i neznam čega vjerovtno postoji neki politički forum gdje bi ti ljudi dosli do izražaja.I skuzio sam u zadnje vrijeme ,da ima jedan skup forumaša "iskusnih modelara"koji sam gledaju kak bi nekoga skajlali ,onak elegantno u rukavicama,umjesto da bolje nist nepišu ak ne žele pomoc nekim manje iskusnim,nije netko kriv ak bas nema love pa ima hk stanicu za 25$.neznaci da ga treba odmah ismijavat.Netko nekad od pocetnika postavi neko pitanje koje se nama vecini cini smješnim,al to ne znaci da mu netko ne mora dat normalan odgovor.a vidim da toga ima sve manje.

Odg: Opasni modelari!

Reply #88
Eto opet.


Odg: Opasni modelari!

Reply #89
znam da vuće na tu stranu,ali bar na ovom forumu se nebi trebalo spominjat imena nekih stranaka i neznam čega vjerovtno postoji neki politički forum gdje bi ti ljudi dosli do izražaja.I skuzio sam u zadnje vrijeme ,da ima jedan skup forumaša "iskusnih modelara"koji sam gledaju kak bi nekoga skajlali ,onak elegantno u rukavicama,umjesto da bolje nist nepišu ak ne žele pomoc nekim manje iskusnim,nije netko kriv ak bas nema love pa ima hk stanicu za 25$.neznaci da ga treba odmah ismijavat.Netko nekad od pocetnika postavi neko pitanje koje se nama vecini cini smješnim,al to ne znaci da mu netko ne mora dat normalan odgovor.a vidim da toga ima sve manje.
Drazen,
istina toga ima ovdje ali i onih drugih koji zele pomoci,
ja cu veoma rado pomoci koliko mogu a ako nesto trebas pisi mi,ovdje ili ovdje dole,
ali jos nesto,nisam jednom bio ismijan kada zelim pomoci a iza svega sto savjetujem stojim.
pozdrav, Iv

ivicazer@gmail.com