Skip to main content

Topic: Pomoć ESC 50A Brushless (Read 1950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć ESC 50A Brushless

imam ovaj esc i trebam ga programirati da li mi netko tko zna može pomoći u programiranju



servo mi radi ali motor neće samo pišti

hvala unaprijed

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #2
moj ima sasvim drugačije bipove
1-1
2-2
3-3
pa opet ponavlja ispočetka

Upalim stanicu i stavim throttle do kraja, i unda prikopčam esc na bateriju, i počne tako bipkati i sad što dalje najgore je kaj nisam dobio nikakva uputstva s njime a na netu

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #3
Daj probaj prvo upalit stanicu pa Esc pa onda palicu gasa lagano prema fullu ostavi ju par sekundi pa onda ler, to sam ja imal na nekoj seriji Arowind Esc i radilo je nakon gas kontrole.

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #4
probal sam nije niti tako uvijek bipka jedno te isto:

jedan bip pa ponovo jedan bip
dva kratka bipa pa ponovo dva kratka bipa (ovi bipovi kao da su spojeni u jedan nema razmaka između)
tri kratka bipa pa ponovo tri kratka bipa (ovi bipovi kao da su spojeni u jedan nema razmaka između)

idem probat nešto (išta) pronaći na internetu
a baš sam si mislil s airbotom skočit do Preljevnice  :'( :'( :'(
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #5
Mi smo tam, letamo :)


 

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #7
Ništa od toga momci, upute za taj regler nema nigdje na webu.
No , svojevremeno, dok su još sa RcTimera odgovarali na mailove, sam zatražio kako se taj programira...i dobio odgovor.
Pa eto u prilogu je manual dobiven od njih.
Ima samo 3 stvari za isprogramirat, tip baterije i break :)
LP

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #8
Varadero

idem prema ovoj shemi ali mi nije jasno kada gas vračam na nulu

3. Connect your battery and you will hear a starting beep tone. After 3 seconds, the
controller will start beeping a sequence as following. All beeps only repeat once.
4. To select, move the throttle stick in off position, between Beeps repeat. Then you
will hear a confirmation sound.

kada ga vratim na nulu on zapbipa kao potvrdu jednom i nakon sekundu dvije još jednom i kaj sad radim?

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Pomoć ESC 50A Brushless

Reply #9
Gas do kraja pa spojiš bateriju...kada odsvira jednu od tri postavke koju želiš promijeniti, spustiš gas na nulu i on ju promjeni, pa odsvira da je spreman za rad.
I to je to.
Ovaj je malo glup, pa ako želiš mjenjati više postavki od jednom, moraš opet iz početka.
Drugi regleri ti daju da nakon odabira ideš dalje po postavkama i mjenjaš dalje. No budući da ovaj ima samo 3 postavke nema smisla.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.