Skip to main content

Topic: Lipo kad "pukne" (Read 3271 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lipo kad "pukne"

Eto došao i dan o kojem sam samo slušao . Kolega punio bateriju i skoro su vatrogasci imali posla . Stradao je sky climber .
A j***t ga .

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #1
a zbog cega je puknula? bila je shebana ili nesto drugo?

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #2
Ah šteta, pa zašto si u modelu punio batku?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #3
Nemam pojma.  Bila na punjaču nekih sat vremena.  Može bit da punjac nije prestao puniti. 
Iskreno nemam pojma,  a nema ni kolega.  Sreća da nije vatra uhvatila i više od samog aviona.
A j***t ga .


Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #5
Ne kužim kak ne znate da li ju punjač nije prestal punit ili kaj je bilo? Lokali ste pivu i niste pazili. priznaj :)
Šteta, ali dobro da nije nastradalo još nešto osim modela...lucky ;D

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #6
Radili po dvorištu.  Istina,  nije bila na oku stalno.
A j***t ga .

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #7
Steta!

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #8
A na kojem punjacu ste punili?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #9
Jako zeznuto, glavno pravilo je da baterije uvjek moramo punit pod nadzorom i ne ostavljati ih da pune i odšetat jer se na žalost može desit katastrofa  :(
Leti samo leti :-)



Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #12
ma znam, jos je i pitanje u kakvom su stanju batke.... ima tu kolega koji ih kuhaju tokom voznje.... ja to sve bacam nakon sto se počnu fajn napuhivat... jebi ti to, model kakav god da bio ostajes bez njega.... a to mi se neda.... to fakat ne volim kod lipica al sta je tu je, davno sam to prihvatio...

Odg: Lipo kad "pukne"

Reply #13
ma znam, jos je i pitanje u kakvom su stanju batke.... ima tu kolega koji ih kuhaju tokom voznje.... ja to sve bacam nakon sto se počnu fajn napuhivat... jebi ti to, model kakav god da bio ostajes bez njega.... a to mi se neda.... to fakat ne volim kod lipica al sta je tu je, davno sam to prihvatio...

Ma lipice su zakon na kraju price!