Skip to main content

Topic: Potreban savjet (Read 1397 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Potreban savjet

Trenutno imam Graupner mx20 2,4ghz, odlicno me sluzi i prezadovoljan sam, ali u zadnje vreme me interesuju Blade helikopteri koje naravno ne mogu sebi priustiti jer dolaze sa vec ugradjenim prijemnikom koji se binduje sa Spectrum stanicama... Ja sam razmisljao nabaviti Spectrum dx6 za te potrebe i odustao jer vidim da ljudi samo mjenjaju module i nastavljaju koristiti iste stanice, ova mi se opcija vise svidja pa ako je to neko vec radio molio bih da mi da savjet ili predlog?

Odg: Potreban savjet

Reply #1
pa ako si tak zadovoljan sa svojom stanicom zašto ne staviš svoj prijamnik u blade i več letiš
dx9-xd8-gobac630

Odg: Potreban savjet

Reply #2
Kako cu kad Blade helikopteri dolaze sa ugradjenim prijemnicima?

Odg: Potreban savjet

Reply #3
na koje to bladove misliš , ima ih puno ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Potreban savjet

Reply #4
130x i 450x

Odg: Potreban savjet

Reply #5
450x ima ar7200bx na sebi , znači rx i fbl u jednom i tu ne pomaže zamjena prijemnika jer neide  , a za 130x nisam siguran dali ima ar7200bx ili je 5in1 board  kaj znači da ni tu neide ...

zamjena sa tvojim prijamnikom bi bila na modelima tipa blade 400 FB , gdi je rx sam za sebe ...

dakle ispada ako želiš 450x trebat če ti svakako spektrum tx , ili modul dsm2/dsmx koji češ kopčati na svoju stanicu
dx9-xd8-gobac630

Odg: Potreban savjet

Reply #6
E o tome modulu koji se kopca na moju stanicu sam i mislio, ali ne znam kako to funkcionise