Skip to main content

Topic: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX (Read 5318 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Postovanje,

Trenutno imam Revelov Prion, 3-kanalni koaksijalac i iako me vjerno sluzi vec skoro godinu dana, pomalo mi je dosadio. Prvenstveno me zanima indoor letenje, pa mi je za oko zapeo Blade Nano CP X. Jel to ok opcija za nekog tko ima iskustva samo s koakcijalcima? Cilj je da mi ne dosadi prebrzo, da se moze na njemu uciti CP letenje, da ima dobar TX jer cini se da ovaj sto je dosao sa Prionom necu moci bindati na nista drugo buduci je samo tri kanala. Na HobbyKingu nisam nasao CPXa u ponudi pa me zanima i gdje to najpovoljnije nabaviti (ukljucujuci shipment)? Ima li u Splitu ili okolici kakav dobar hobi ducan za pogledati ponudu i posavjetovati se? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.


Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #2
Nemam iskustva s njima tak da neznam kakvi su...

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #3
Pozdrav,ako vam nije daleko od Splita ducan Pluramaks iz Zapresica,malo su skupi,ali izbor indoor helica imaju dosta solidan.

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #4
Da, i u Plurmarksu ima puno toga.

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #5
gle,ako ces nesto tako uzimat uzmi ovdje s banggod-a,najjeftinije ces proc a stvarno su dobri helici (ja imam v911 i prezakon je)http://www.banggood.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=ALL&utm_campaign=sbc-eu-bg&gclid=CJGVgMKF_7YCFYRQ3godoUQAxw tu se snađi
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #6
Pogledao sam odgovore i ovaj V911 ima dobru cijenu...
No ja bih ipak nesto "univerzalnije"... pa sam mislio uzeti nekakvu pocetnicku 6 kanalnu stanicu tipa Dx6i ili Turnigy 9x(r) + nekakav BNF heli, vjerojatno Blade. Vidim da dosta ljudi to preporucuje, ali sam nisam pametan sto ni kako. Jel se u Hr mogu nabaviti te stanice negdje? Jel ok uzeti rabljenu, kako provjeriti ispravnost?
A evo i mali feedback oko maleivance... poslao sam mail, ali 20 dana nema odgovora tako da sam ih otpisao kao neozbiljne, jos neki prijedlozi?

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #7
v911 ti mogu toplo preporucit,ja ga imam i zadovoljan sam pogotovo s outdoor letenjem,te stanice su ti i vise nego poctnicke tak da ce t dosta dugo posluzit,da mogu se nabavit i ovdje i ok je uzet i polovne samo prati oglase i naic ces na jednu
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #8
Uzmi FBL100 sa Hobby Kinga

Pravi 6ch micro heli
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #9
Blade serija radi s DX6i, v911 radi s Turnigy 9X(R) ..

Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #10
Uzmi FBL100 sa Hobby Kinga

Pravi 6ch micro heli
slazem se,i ja da imam novca uzeo bi ga
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #12
Ako nabaviš DSM2/DSMX kompatibilnu stanicu (Spektrum, JR, neku sa DSM2 modulom), ja ti prodajem Blade Nano CPX, povoljno. Dobar heli za igranje, mada nije za male prostore, ili barem meni nije.

http://www.flyfreak.net/oglasi-helikopteri/p-blade-nano-cp-x-bnf/
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Preporuka za pocetnicki indoor CP heli i TX

Reply #14
 :D :D :D

Kako vas je dignul na foru, ovo je stara tema godinu dana bez odgovora,
Čini mi se da je ovo trol LovreAlviž,
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.