Skip to main content

Topic: napokon prvi let (Read 4012 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

napokon prvi let

Da se pohvalim,
napokon sam digao heli u zrak (TREX 500 sa flybarom i Aurora9) nakon godinu i pol dana od kako sam ga kupio (čitaj došlo dijete).
Nakon male muke sa podešavanjem repa i sam neznam kako, sada radi sve OK.

Ispočetka me bilo malo frka ali kako je proslo 2-3min smirio sam se i ostatak je bio super.
Osječaj je nevjerovatan, nakon toliko vremena sam napokon napravio ono neizbježno, rekao sam sebi, nikada neću nači vremena da sa nekim iskusnijim prvo probam i odlučio napraviti prvi korak i diči heli u zrak pa kud puklo...

Sve je na sreču prošlo super, imao sam malo mjesta i napravio sam samo lagano hoveranje i održavanje u zraku da bude što mirniji.

Sve ukupno gledajuči jako sam zadovoljan kako sa helikopterom tako i sa svojim prvim pravim letenjem.

Nadam se da će biti više letenja uskoro pa onda šaljem i filmic.

Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: napokon prvi let

Reply #1
Cestitke..osjecaj je prejeben, jel da?  :D..sretno sa novom makinom..mene osobno bi bilo frka ovako blizu kuca..livada i to je to!

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: napokon prvi let

Reply #2
Čestitam!

Odg: napokon prvi let

Reply #3
Cestitke..osjecaj je prejeben, jel da?  :D..sretno sa novom makinom..mene osobno bi bilo frka ovako blizu kuca..livada i to je to!

Hvala na cestitkama.
Makina je već i stara, kao sto sam rekao nakon godinu i pol od kada sam ga kupio... :(
Da malo je pre blizu, još je tu i drvo koje se ne vidi na slici i iza mene auto...
Ali to je bila jedina lokacija da me zena može poslikati....  ;D ;D
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: napokon prvi let

Reply #4
 :D :D :D

Odg: napokon prvi let

Reply #5
Svaka čast na strpljenju, ja ne spavam cijelu noć kad stigne kit, letit se mora odmah drugi dan (ponekad i isti dan po noći, jel tak Mirac? :D), nemrem čekat lijepo vrijeme a kamoli godinu i pol  :D
Čestitke na uspješnom letu!
MAK Zapad

Odg: napokon prvi let

Reply #6
Prvi let i to još uspješan, nema veze što je bio hovering, treba i to istrenirati prvo, samo polako doći će i ostalo, mogu mislit kakvo je zadovoljstvo na kraju leta bilo.  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: napokon prvi let

Reply #8
Prvi let i to još uspješan, nema veze što je bio hovering, treba i to istrenirati prvo, samo polako doći će i ostalo, mogu mislit kakvo je zadovoljstvo na kraju leta bilo.  8)

zadovoljstvu nikad kraja, sada samo o tome razmišljam kada ću ponovno letiti... ;D
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: napokon prvi let

Reply #9
Čestitam! Super hover.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: napokon prvi let

Reply #10
cestitam :D ps.djete ti je odusevljeno  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: napokon prvi let

Reply #11
Svaka cast, ljepo to tebi ide za prvi put  :) Jos se sjecam, osjecaj je strasan, meni su prvi put noge klecale nakon leta, najbolji osjecaj  :D

Odg: napokon prvi let

Reply #12
super, bravo... to je veliki pocetak.... i naravno ne zamaraj se kak letis, leti kak se osjecas... formula da ostane sve na mjestu ;) kaj se tice stelanja samo polako, dobit ces ga kak spada kak bu ti rasli refleksi i jedno garant, svaki put tresti ces se ko sad poslije ovog leta, a to volim najvise kod helica....

Odg: napokon prvi let

Reply #13
Najbolja stvar u mom prvom letu je bio da se i nisam toliko tresao kako sam mislio da ce biti, malo rukice na pocetku ali kasnije je i to nestalo, mora biti zato sto sam toliko cekao na prvi let.
Sletanje je na ovom videu bilo malo hard ali druga su bila bolja i laganija.
Ma sve u svemu jako sam zadovoljan kako sa helićem tako i sa sobom i sa svojim letenjem.
Hvala svima na podršci i nadam se da čemo se jednom vidjeti i na livadi.
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: napokon prvi let

Reply #14
Bravo Sigore76,osjećaj je neopisiv i nagrada je za godinu i pol čekanja...čestitam... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes