Skip to main content

Topic: Esky Belt CP 450 V2 (Read 7015 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Esky Belt CP 450 V2

Nisam se mogao odluciti da li u kutak za pocetnike ili ovdje, ali evo nadajuci se vise odgovora ovdje... Naime imam ponudu za Esky Belt CP 450 V2, vec duze vrijeme gledam taj helic i zanima me da li netko ima kakvih iskustva sa istim ili primjedba i prijedloga...

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #1
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #2
Gledao sam taj hobby king, i malo usporedivao, ali imao sam puno problema sa narucivanjem stvari iz vana, pogotovo sa FedEx-om i tako... Ovako sam odlucio potrositi novce kod nas, to mi cak i vise pase jel si mogu vratiti PDV.

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #3
Hehe HC nešalje Fedexom.Airmail ili skuplja varijanta EMS
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #4
Malo offtopic... ali vratiti cemo se na heliche... naime, fedex sam procjenjuje vrijednos proizvoda koji dolazi a ne po fakturi po kojoj je proizvod isporucen. Meni se desilo nekoliko neugodnosti koje sam na kraju platio (ispalo me 5% jeftinije nego u ZG). Bas prije par dana kolega je narucio adapter ring za Nikon koji kosta 16usd... ( u ZG kosta 500kn), uglavnom dostava je bila u toj cijeni od 16 dolara, posiljka je dosla nakon 7 dana nakon cega su ga nazvali da mora podmiriti troskove od 350kn za manipulativne troskove, spediciju, transport, osiguranje.... za proizvod od 60kn... i nije jedini kojem se to desilo...


Uglavnom, nije mi greda dati taj novac za helic jel mi se ne da zajebavati i narucivati to okolo i naganjati postu pa ljude pa to cekati i to... ma uzas...

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #5
Ovaj esky dobijem po jako jako povoljnoj cijeni,  dovoljnoj da ne razmisljam o narudzbi s neta. Pa me zanima da li je netko to probao i kakva su misljenja, prijedlozi i sugestije plusevi i minusevi

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #6
Nemoj uzeti Belta,radije HK450. Na početku ćeš heli lomoti jedanput tjedno, možda i češče, djelovi će te koštat previše!!! Usporedi cijene djelova (elise, glavni zupčanik, tail boom, djelovi ciklike...) Belta i HK450 na hobbykingu pa se sam uvjeri u razliku cijena. Računaj da će ti u prvih 6 mjeseci trebati po desetak ovih djelova koje sam nabrojao. Poštarina za sitne djelove ti je na HC-u do 10$, cijeli heli sa još nešto djelova 20$, za jeftinije pakete ne plačaš nikakva davanja, za skuplje carinu koja i nije prevelika a sve šalju Airmailom. Najskuplje je ako te pošalju na špediciju ali to je kod mene u Vž rijetko. I ja sam prije točno godinu dana bil početnik i nisam slušal savjete starih helikopteraša ovdje na forumu pa sam kupil Falcona i kad se sjetim koliko sam love bacil na djelove koji ti naoko ne izgledaju skupi ali su duplo ili više od duplo skuplji od HC-a a nakupi ih puuuno više nego se nadaš.
E to ti je to, pa ti sam odluči-kupiti odma klona Trex-a i imati hrpu dostupnih i jeftinih djelova ili prvo Belta (ili nekaj drugo), potrošiti previše na djelove pa kad to shvatiš (ko ja) kupiti klona Trex-a (ako prije ne odustaneš)!!!
Pozdrav.

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #7
nisam helikopteras, ali ekipa ti pametno govori. uzmi iz HK ili uzmi nesto polovno sa foruma i nemas frke. ja sam do sada 20 puta narucivao iz HK i to dva puta cijeli model, a samo sam jednom platio posti davanja i to oko 150 kuna na 600 kuna vrijednosti, svi ostali paketi su mi dosli doma ili na postu u ivanicu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #8
Ja zahvaljujem na vasoj pomoci i sugestijama ali sam CP v2 platio po nabavnoj cijeni bez ikakvih taksi, pdv-a i slicnih stvari. Znaci 680kn sto smatram da je ok... sad sam malo cackao i proucavao... sad sljedi najteze... :)

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #9
Evo samo da obavjestim da sam ga krstio, pukla je elisa i onaj ko T nosac elisa i jedna mala vodilica serva, a nisam ga ni nastelao do kraja :)

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #10
I kaj bus sad?
Gdje ces nabaviti djelove?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #11
Sad sam ga dao kolegi koji je serviser da mi ga popravi jel je i on djelomicno kriv :)

...imam djelova, a i ima ih za kupiti, 30-40kn

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #12
serviser čega ? klima uređaja ? trebaju ti samo originalni rezervni dijelovi !
Osovine ,spindli ,ball linkovi,sablje itd... se nedaju popravljati !
Nisi napisao razlog zašto si ga razbio ! nekak ti je običaj da nikad ne pokušavaš sam prvi put poletiti !(obično ovak završi)
Sad složi sve i dođi jedan vikend na livadu(Lučko)
Pozdrav

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #13
Popravit ce ga frend, kolega s posla, Miljenko Devcic (ex. Modelar) mislim da se vas dvoje znate. Pa te djelove koji su se sjebali stavit cemo nove da radi opet. A puko je tak da smo nastimavali helich i onda je zapeo na negu malu grbicu na parkingu i pre jako se nagnuo i elisa je opalila po asfaltu i krc!
Bit ce spreman u pon. pa dodem mozda za vikend

Odg: Esky Belt CP 450 V2

Reply #14
...radi ko zmaj opet... zadovoljan sam, fino je postelan, nema nekih trzavica... sada po vasem misljenju sto bi bilo najbolje za upgrade...?