Skip to main content

Topic: selim se u sweden , nema tu kruha .. (Read 7597 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #15
Sretno i držim fige da bu ti tam ljepše i da buš sretniji/zadovoljniji ;) A i da ti cura ne dolazi, brijem da bi ti bilo OK, priča se da su Šveđanke mrak  :D
MAK Zapad

Re: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #16
Sretno stari, vec par frendova otislo gore trbuhom za kruhom i tesko je opisati njihovo zadovoljstvo kad ih vidim :-)..

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #17
Želim ti sve što si i ti želiš.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #18
Sretno kolega, bit će tebi dobro u švedskoj.
Šveđanke su opake, vole sve što se nudi i nikad ti neće biti dosadno tako da budi na oprezu.
Imam familiju tamo tako da znam kakva je situacija :D

Samo zapni i drži se pravca, dobrog kuhara se uvjek traži.
I ja sam te struke pa znam što pričam.

Neka ti se želje ostvare i još jednom sretno!
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #19
Sretno Zorane !
Kada se stvari 'stabiliziraju', javi se, poznajem tamo neke modelare - da se lakše uključiš u njihovu zajednicu !

Damir

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #20
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #21
hvala svima, evo danas tucem 17 sati u komadu a placa kao za 8.. pa si mislite :) nadam se da ce kod nas poceti cijeniti radnika kao u domu ugim civiliziranim zemljama..
sto se tice svedanki hmmm sad sam konacno u kvalitetnoj ozbiljnoj vezi pa ne znam bas .. bar ce biti oku lijepo :)
a neka poznanstva sto se tice modelarstva su vise nego dobrodosla samo da se malo skuliram i smjestim pa ispocetka ;)

Zoran

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #22
hvala svima, evo danas tucem 17 sati u komadu a placa kao za 8.. pa si mislite :) nadam se da ce kod nas poceti cijeniti radnika kao u domu ugim civiliziranim zemljama..
sto se tice svedanki hmmm sad sam konacno u kvalitetnoj ozbiljnoj vezi pa ne znam bas .. bar ce biti oku lijepo :)
a neka poznanstva sto se tice modelarstva su vise nego dobrodosla samo da se malo skuliram i smjestim pa ispocetka ;)

Zoran


Zoka,to si trebao davno da uradis,
svugdje ima dobrih ljudi u to ces se brzo uvjeriti, moj Brat je skoro 30 godina u Svedskoj,
za povezivanje sa Modelarima ne brini,svaki gradic ima letiliste i kada se tamo pojavis nece te ostaviti na miru,

Sretno i pisi !
Pozz

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #23
eto ja stigao... putovanje .. hmm kao da se vozis u cazmatransovom busu.. a kao novi je avion pffugl.. prvi dojam je pozitivan.. lijep gradic.. ne preveliki.. taman.. plavusa nema previse, koliko sam vidio, ima svega drugoga.. poslodavac je ok.. jako ambiciozan, jezik mozes pokopcati ako slusas, svi pricaju engleski ,malo je skuplje nego kod nas, u prosjeku jako slicno..
papirologija nije komplicirana sve se svodi na jedn papir na poreznoj upravi- nesto slicno ako bi preveli..
mora se cekati minimalno dva tjedna i moras navesti neku adresu  zato doci sa aerodroma i pomisljati naci posao nije realno, postoji proces koji mora proci a za to trebas i nekakve uvjete, tj nekoga tko te moze povuci gore.. najbrzi, najjeftiniji  i gotovo jedini nacin.
smjesten u sobi sa preko 200 lutaka koje je njegova zena skupljala, imam "harem" u sobi :P uglavnom osjecam se kao doma , stvarno nije bed..
sutra cu kupiti bicikl pa vjerojatno bude i nekih slika ..

za sada toliko ,  Lp Zoran

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #24
malo sam copi-paste sa facea jer ne da mi se pisati isto sto puta zato je razlika u fontu..

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #25
 Baš lijepo Zorane...bit će dobro...svako čudo za tri dana....želim Ti sreću... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #26
malo sam copi-paste sa facea jer ne da mi se pisati isto sto puta zato je razlika u fontu..

Zoka,
ovo u sto si ti usao ja sam prije 44 godine prosao i sretan sam da sam tada to uradio,
svi su mi se cudili jer sam tada zaradjivao vise od Direktora preduzeca sa 800 zaposlenih a narocito su se cudili jer sam tada imao Ficu,original jos Talijanski,
ja sam ponio i dva Gumenjaka i A-2 Jedrilicu i istoga ljeta na tekmu u Minhenu,
nisam otisao zbog para,SAMo da upoznam daleki svijet i mislio sam maksimum godinu pa nazad,
godina brzo prodje narocito ako se ne znojis a tko sa na zapadu znoji kazem taj ne zna raditi,

ne zuri nikada u poslu, sve sto uradis mora biti veoma dobro pa tek nakon toga brzo,

Vjerujem da te Hrvatska do kraja tvoga zivota vidi samo kao Turistu,

sve ti najbolje zelim,
Pozz.

Iv

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #27
Ma najbolje da svi odemo, jelda...


Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #29
Tko ode, nudim bespla "održavanje" modela :D