Skip to main content

Topic: molim pomoc oko kamere (+ Sastavljanje FPV Zagija)  (Read 5118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: molim pomoc oko kamere

Reply #1
PAL verzija kamere je za naše tržište(Europa),a NTSC je za zapadniji dio (Amerika)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2



Re: molim pomoc oko kamere

Reply #3
To su sve iste kamerice,razlikuju se samo po sitnicama.Kupio sa 5.8g 200mw boscam sa hobbykinga.odlično radi samo još čekam cloverleaf antene pa idem testirat domet

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #4
Koje si video naocale uzeo sa chinabuy?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #5
To su jedne od najboljih antenica za taj fpv i kažu da je moguće otprilike 2 km letit sa njima.kad stignu moraš mi opisati kakve su.konektor paše sigurno

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #6
Svaka čast.ja cu si sljedeci mjesec sigurno njih naručiti.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #7
Zaboravim stalno pitat,na cemu ce se vozit fpv?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #8
Ja sam si sastavio quada i imam zagia bonsai sa hobby kinga,ali vjeruj da cu zasad quada voziti,a budućnost mozda donese i neku dobru jedrilicu.wifi pojacalo sam isprobao jednom i čini se kao pogodak za 9x stanicu jer joj nije bas neki domet tvornicki.poludim kao dijete kad vidim neku novu opremu za rc :-)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Re: molim pomoc oko kamere

Reply #9
Frysky modul ima bolji domet

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: molim pomoc oko kamere

Reply #10
Moze li mi netko reci koliko bi me ispo najjeftiniji fpv sistem?Znaci pretpostavka da imam avion i daljenski,samo trebam kameru predajnik,reciver i ostale stvari sto ide za to!Imam doma laptop pa mozda da na njega nekak gledam ili da uzmem i neki monitor mali?Znaci ne long range fpv nego nekih 600 metara domata ili vise.Stanica mi je 1000 metara domet.Malo se razmisljam da uzmem to al nemam nikakvog osjecaja koliko bi to kostalo.

Odg: molim pomoc oko kamere

Reply #11
Ja kad sam zbrojio sve sa lcd monitorom i ostalim stvarčicama.bilo je nekih 1000kn

Odg: molim pomoc oko kamere

Reply #12
Ja kad sam zbrojio sve sa lcd monitorom i ostalim stvarčicama.bilo je nekih 1000kn

E stari moj ako je 1000 kn idem odma sad narucivat! :) Aj probaj bit malo precizniji.Koje si djelove uzo,i kako si zadovoljan s time?

Re: molim pomoc oko kamere

Reply #13
Fpv monitor 7 inch 45$,boscam 5.8g 200mw 60$,držač za monitor 16$,antene 35$.cjene su okvirne

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


 

Re: molim pomoc oko kamere

Reply #14
Kamerica 45$.i to je to!!!!!!

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2