Skip to main content

Topic: Letenje iznad kuča (Read 20053 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje iznad kuča

Prvo da postavim pitanjce ili dva pa če usljedit obrazloženje ako nađemo pilota.
1. Dali je neko od kolega sa ovog foruma sa područja Samobora ili okolnih mjesta (točnije mjesta Hrastina) ?
2. Jel neko sa ovog foruma ili ko pozna možda nekog RC modelara letio danas oko 13,00 sati u blizini mjesta Hrastina?

Ako dobim odgovor ubrzo budete čuli priču koju bi rado podjelio sa svima na forumu, ima i smjeha a i problema za sve nas skupa. Bojim se da bi se vrlo brzo moglo pričat o nama u Saborskim klupama, nadam se da nebudemo išli u žurni postupak.

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #1
Ne copraj Marjan nego izbaci kaj imas ???

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #2
fuuuck kaj je sad bilo  :o

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #3
 8) 8) čekamo pilota da vidimo kaj on veli.!!

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #4
je možeš mislit kak bu se javil 8)

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #5
neznam i ne razumijem cemu su potrebni ovakvi kao neki super truper fora topici koje moze ama bas svatko procitati i nasladivati se gurajuci modelarima jel tamo nesto ovo ono.

ionak mi nije jasno zakaj forum nema MODELARSKI DIO skriven od javnosti da mozemo ponekada podijeliti nasa iskustva. pri tome ne mislim na masone koji imaju svoje podforume vec jedan javan u kojem bi bili SVI poznati modelari na nacin da su tamo oni koji se medusobno poznaju bez razlike u kojem su klubu ili clanstva u knjiznici ili ceti izviđača.

tak da nemoj potpirivat strasti..ili reci ili nemoj ovako kao da je ovo neka sapunica i svi zeljno iscekujemo kaj ce se reci..a vjerojatno nista osim necijeg krivog pogleda na modelarstvo  >:(
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #6
Marjan tanjis mi zivce . Nemoj da bude vijest :Marjan nije srusio avion nego mu ga je Smiljac pogodil u zraku a ti znas vec kak ja to radim.  ;D ;D :P :P









Odg: Letenje iznad kuča

Reply #7
Daj bar nama nekima na pm kaj je bilo 8)


Odg: Letenje iznad kuča

Reply #9
A predpostavljam da nebude.
Uglavnom;
čovjek dojavljuje tj. traži intervenciju protiv osobe koja mu več dobrih pola sata leti iznad kuče na područiju mjesta Hrastina kraj Samobora, Branimirova ul. Događaj opisuje na način da mu se žuti avion koji jako buči i ima propeler naprijed obrušava svako malo prema krovu kuče i onda se počne naglo dizat i stalno mijenja smijer lijevo pa desno. Navodi da se boji za svoju sigurnost i sigurnost imovine. Po obavljenom razgovoru i prikupljenim obavijestima ophodnja je izvjestila PP a ovi su o tome izvjestili agenciju za nadzor civ. zrakoplova. Tamo je obavijest zaprimila njihova voditeljica koja če zatražiti očitovanje od svih pilota koji su bili u to vrijeme na toj ruti. Napomenu je stavila na to da je mala mogučnost da je neko izvodio manevre sa civilnim zrakoplovom več se zasigurno radi o modelima aviona koji su upravljani radiostanicom i u zadnje vrijeme imaju puno zaprimljenih pritužbi od strane građana. Kad prikupi sve relevantne podatke poduzet če sve mjere iz njihove nadležnosti.

Evo to je ukratko dio koji sam sazno danas na poslu i čini mi se da bi se moglo u kratkom vremenu pričat o nama modelarima na dugačko i široko, nedo bog još kakvog težeg incidenta pa i na crno. Nemora bit da je neko ko je letil ugrožaval ljude ili imovinu al svi znamo kolko su ljudi osjetljivi u zadnje vrijeme i da pojedini ujutro mrze sami sebe a popodne cijeli svijet pa se treba mjesta di takvi borave klonit u širokom luku.

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #10
A mozda je taj nestasni pilot bio bas nas Marjan ::) pa sad kuri frku neku :-\

Odg: Letenje iznad kuča

Reply #11
Po opisu letjelice : naprijed propeler ide lijevo desno pa to je sigurno nekii avion  :-[


Odg: Letenje iznad kuča

Reply #13
Zute boje ????????    Mariooooo. Kajdelas tam