Skip to main content

Topic: Zagi XL Fpv (Read 17316 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #60
obavezno se javim da letimo u formaciji. :)
Jedva čekam dijelove

 

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #61
Dok sam bio na godišnjem došla mi IBCrazy crosshair antena za video link. Jučer sam napravio prvi let i kako je slika bila finjak uredna nastavio ići od Sesvetskog Kraljevca prema Dugom selu. Na modelu stock antena koja dođe sa racewoodom.
I nastavio...
I nastavio......
Na 5000 metara od sebe rekoh ajde nećemo baš ići dalje prvi put.  8)
Baš sam zadovoljan!!!

Za one koji neznaju, to je ova antena:
http://www.readymaderc.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=165_108&products_id=823
[attachimg=1]

A evo i snimke cijelog leta u 2 minute, naravno ubrzano... Do 5000m, pogled na Dugo selo i beži nazad.
Sa istim gasom tamo je išao 40ak km na h a nazad 80ak km na h jer mu je malo vjetar pomagao...
Možda je zato i signal bio tako dobar jer je valove nosio od modela prema meni?!?!?!  :D
Nova antena - 5k vožnja


Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #63
Želim ti da odeš sa njom do Splita i nazad!






Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #69
Dagi

GPS ti malo laže, bil si na 4600-4800m.

U svakom slučaju perfektno  :)

Novi Zagi XL Fpv

Reply #70
Hahaha ma to je zapravo 100-150 metara ali gopro leća iskrivljuje...
Hvala Plavi medutim bilo bi bolje da nismo oboje imali problema sa vibracijama. Prvi let smo oboje okej, kasnije nam se nesto pomaklo i zez...

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #71
Model umirovljen.

Prvi moj model koji je uredno letio a bio rastavljen zbog dijelova.
Moj zaključak, odličan model za FPV, ovaj setup i build mi je bio mrak, jedina mana koju mogu navesti je da se ipak uvijek zibao u letu. Što se ne vidi dok letiš nego više na snimci kasnije. Kao da ga malo jedan kraj krila vuče naprijed, malo drugi.
Osim toga, zakon.
 
Laka nek mu je kuka na zidu...

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #72
Malo veći wingleti nebi pomogli?

Odg: Novi Zagi XL Fpv

Reply #73
Kaj ja znam... Nisam ga zato penzionirao nego sam se napalio na novi model. Valjalo bi probat...