Skip to main content

Topic: esky lama v4 (Read 5057 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

esky lama v4

što miislite o esky lami v4 svi ga predstavljaju kao dobar početnički model a u comodo igračkama ima sad promotivni kod popusta dođe 749kn nurmalno a mogu ga uz popust kupiti za 639kuna , http://www.comodo.hr/helikopteri-na-daljinski/e-sky-lama-v4/ .Ja do sad nisam imao helikopter rc ali sam jedan infracrveni kučni vozio .mene ponajprije zanima da je glomazniji i sto više da ide u zrak .


Odg: esky lama v4

Reply #2
hvala na linku možda budem i big lamu pošto je 611kuna

Odg: esky lama v4

Reply #3
zas uzimas koaksialce? dojadit ce ti vrlo brzo uzmi neki fp poput v911 ili cp heli poput fbl 100 s hk-a malo vise love al je zabava beskrajna
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: esky lama v4

Reply #4
zato jer nemam za velike modele a ovaj je veci

Odg: esky lama v4

Reply #5
 oba spomenuta helica su umal duplo manja od big lame itm i dolaze rtf...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: esky lama v4

Reply #6
pa možda bih i kupio fb 100 ali zasad nemam paypal i jeli se plača carina pošto hobyking u hongkong

Odg: esky lama v4

Reply #7
sto je fp a što znači cp helikopter  :).Koj je bolji ja bi prije uzeo sa hobby kinga ako nema carine.

Odg: esky lama v4

Reply #8
fp-colectiv pitch fp-fixed pitch proguglaj malo bit ce ti sve jasno :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: esky lama v4

Reply #9
Evo da podjelim sa vama i da se zahvalim svima koji su pomagali odlucio sam da Necu kupovati nisto kad nemam dosta novca nemogu odvojit za skuplje bolje necu ni obicnu igracku.Gledao sam i da izradim zagi ali opet ista prica bez barem 900kuna nema opreme.A imam 16 godina pa zato nemam toliko novca.hvala jos jednom.: :o

Odg: esky lama v4

Reply #10
strpi se malo skupljaj lovu ja isto imam 16 godina pa sam u 2-2 i pol godine skupio za 5 modela i za bolju stanicu nego mi treba
strong, light and cheap - choose two

Odg: esky lama v4

Reply #11
Hvala  ;D

Odg: esky lama v4

Reply #12
Gledao sam i da izradim zagi ali opet ista prica bez barem 900kuna nema opreme

[attachimg=1]

ovo je oprema za zagija. izrezanog zagija mozes kupiti ovdje na forumu, a i vjerujem da ce ti netko prodati jeftino svoje krilo ili cak pokloniti ako mu stoji, stoga oglasnik i oglasi da kupujes zagija. a ovo sve sa slike, NOVO kosta cca 60-70$, u oglasniku vjerujem i manje. problem jest stanica koja kosta vise, no tebi za pocetak treba ionako 4-6 kanalna, recimo e-sky ili nesto slicno kakvih ima stalno u oglasniku. ako se strpis mjesec dana, kada se vratim u HR, mislim da imam jednu e-sky 4 kanalnu stanicu s MIX modom taman za zagija ili trenazne modele+reciver pa ti je poklonim. i eto, jedan si korak blize da poletis svoj prvi model  ;)

razmisli si pa budi cest ovdje i naucices puno o modelarstvu, a i vidjet ces da mozes u zrak za manje novca nego sto mislis...naravno, u pocetku jer nastavak je skup..ali ovisnost garantirana.

sretno
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: esky lama v4

Reply #13
Hvala na zelji i potpori . A neznam sto ste rekli za stanicu da bi ju poklonili nije bas red da molim .hvala jos jednom.

Odg: esky lama v4

Reply #14
izgleda da nisi ni pogledo v911,s banggod-a te rtf izađe nekih 300 do 350 kn ..
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa