Skip to main content

Topic: esky lama v4 (Read 5058 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: esky lama v4

Reply #16
ali i ima još jedan problem nemam paypal

Odg: esky lama v4

Reply #17
gle,ja sam taj helic 6 mj lupo,tetosio i ne znam ti nija sta uglv jedno milion i evo sta mi je sve odkazalo: jednom fly bar,jednom propeleri, i na kraju mi pukla nogan a njemu to su sve kvarovi unazad 1mj,prije toga nikadn ista nije bilo tak da ako ces ulazit u sivjet helica,nema bolje odluke od ovog prije 6ch stvari a tos pay palom pa imas bilo kog u prijateljima ko ti moze narucit
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: esky lama v4

Reply #18
nepoznam nikog sa paypalom da ima a sad sam malo gledo banggood ima fre shiping , standard shiping i još neko slanje jeli dobro i jeli stigne i ovo besplatno skupo je nekih 50 70 dolara to je kao pola helića.

Odg: esky lama v4

Reply #19
edo, nemoj krivo shvatiti, no ako zaista nisi do sad aletio, i zelis poceti s helicima, ustedi novce i NEMOJ. uzmi si neki trenazni model, jeftinu stanicu i kada sve dobro naucis onda ces krenuti korak dalje, ovako si kupujes (nhf nekome) igracke koje daju zabavu no kazes da nemas novaca pa ti takvo rasipanje ako zelis zaista uci u modelarstvo ne treba. bolje zbroji koliko imas, uzmi si kaj sam ti rekao i uci. i stedi novce jer avio modeli su skupi..no helic za nekog ko nema paypal niti svoj novac u dzepu...a zagi mu je preskup za izradu..ajme, odustat ces prije nego i pocnes  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: esky lama v4

Reply #20
pa što je i gdje ima trenažni modela , nije mi zagi ko zagi preskup za izradu meni je oprema skuplja .

Odg: esky lama v4

Reply #21
napravi si ovo http://www.parkjets.com/nac-f-16-falcon/ a evo ti i build theard http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=964249,na njemu sam ja naucio letit i jos uvijek sam na njemu jer je jednostavno extremno stabilan model a i oprasta dosta gresaka u gradnji (naravno kasnije ih nema) . Set up isti ko za zagi takav set up te izađe 400kn,punjac jos 100kn i stanica 200kn,za pocetak ti nista vise ne treba!!!!! lp
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: esky lama v4

Reply #22
ili jednostavno skupi jos malo novceka i kupi si ovaj set. ovo je tata svih ostalih i bixlera i hawkskya i bilo koje kopije ovog modela. dobijes i svu pratecu opremu a k tome i pocetnicku kvalitetnu stanicu. za pocetak i vise nego dovoljno. potrebno ce ti biti jos recimo 2-3 baterije jer jednu letis cca 10min pa je glupo cekat opet da se napuni. sve u svemu za cca 250€ krenes sasvim mirno i sigurno u modelarstvo...a ako ostanes u njemu, reci ces nam trosak nakon recimo hmm godine dana  ;)

eto. savjeta imas koliko god hoces, odluka je na tebi.

a model tu pogledaj http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1619_1628_1629&products_id=95466


ili ako te pale helici, klasa 450 za privlacnu cijenu u kompletu sa stanicom http://shop.lindinger.at/product_info.php?cPath=1457&products_id=96102

eto, toliko od mene
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: esky lama v4

Reply #24
i stedi novce jer avio modeli su skupi..no helic za nekog ko nema paypal niti svoj novac u dzepu...a zagi mu je preskup za izradu..ajme, odustat ces prije nego i pocnes