Skip to main content

Topic: ISPRIKA (Read 3286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ISPRIKA

Ispricavam se na oduzetom vremenu ali shvatiteme barem pokusajte .I pitanje jasam se bio obriso i onda sam ponovno se registrirao pa recite mi dali da se skroz zauvijek obrisem sa foruma ili smijem ostat da gledam.

Odg: ISPRIKA

Reply #1
????

Smijes ostati gledati  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: ISPRIKA

Reply #2
wesp, jel ovo neka skrivena kamera?  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ISPRIKA

Reply #3
a ti edo. neznam jel se ti salis ili kaj. niti si trebao niti te tko otjerao s foruma. ovdje su svi dobro dosli i svi mogu prisustvovati.

no postoji odredeni red kako sve to funkcionira.

dodes, registriras se, imas topic-predstavite se, napises nesto o sebi i krenes u ovaj svijet. nije tesko ni strasno. i prije nego sto pocnes ozbiljno, dobro procitas stare topike, razmislis gdje sebe vidis u modelarstvu-avion,helic, brod, auto, raketa, padobran, rostilj majstor na mitingu itd.

pa kad to svladas, pitanja ce doci sama od sebe. ovako, iz vedrog neba doci s pitanjem: ja bi u zrak kaj da kupim, je fakat smijesno i nesmijes se ljuti kad netko sarkasticno i odgovori.

kako rekoh, svatko je dobro dosao, pogotovo mladi, pa ne budi stidljiv i ne postavljaj ovakva smijesna pitanja:smijem li gledati. NE, NESMIJEŠ!!

 :D :D

eto, sve sam ti rekao. na vecinu pitanja koje mislis postaviti vec imas desetine odgovora, savjeta, rasprava, recenzija, cijena, linkova gdje kupiti itd itd.


postupak si sada dobio, pa ti vidi jel zelis biti clan ove scene. sve je samo na tebi.

sretno  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ISPRIKA

Reply #4
i opet je ucinio samoubistvo  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ISPRIKA

Reply #5
Hahahahaha
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: ISPRIKA

Reply #6
Eduard bi trebal bit maskota ovog foruma!


Odg: ISPRIKA

Reply #8
Nismo uspjeli puno učiniti za Edija, a htjelo se: Edi bi se regao, nabacio uvijek manje-više isto pitanje u novi topic i onda odbio sve dobronamjerne savjete koje bi dobio od forumaša. Onda slijedi natezanje, pa bi obrisao neke postove i na kraju svoj korisnički računa.
Neki su mu nudili pomoć, htjeli pokloniti komplete materijal i pribora... nije išlo.

Ni sada ne shvaćam da li se radi o troll-u ili jednostavno nestašnom djetetu (koje usput rečeno ima vrlo dobru vještinu korištenja web-a ! >:( ! )

Na kraju sam sakupio sve njegove teme u jednu (spajanje), pa tko želi, može vidjeti ovdje:
http://www.flyfreak.net/paraglideri/djelovi-za-rc-paraglider/

Damir



 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.