Skip to main content

Topic: serva (Read 7202 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: serva

Reply #15
Danas su mi se u kratkom roku 2 MG90s serva bez ikakvog razloga zagrijala toliko da su iztopila plastiku koaj ih je drzala  ::) ??? ::) ??? uglv sad ne rade a citava su pa me zanima dal se moze prenjet getriba s mg90s na neki 9gr servo?

kazi koji regler imas, njegovu oznaku i oznaku servaca,
takodjer i koji Aku si koristio, to po meni moze biti Regler ali o tom potom,
ajde Mario napisi,cujemo se,
Pozz

Odg: serva

Reply #16
Zed
Mat ipak barata s skupim servaćima
Pa pogleć kolko košta njegov F22
Ostali dijelovi na vijonu su jeftinjara ali zato ne špara na servaćima

Lp

Bolje dat više para za kvalitetnije servaće, nego bacat pare za više lošijih.
Na tom avionu sam samo ja te servo motore kupio, a ostalu elektroniku sam dobio od kolege.

Odg: serva

Reply #17
f16 od deprona jedan servo elevator a drugi aileroni vjerovatno ih je to preopteretilo a sta mislite o servima hk 929?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #18
Koliko se sjecam ti si kemijao nesto s reciverom i reglerom, pa provjeri da ti nije probila prejaka struja posto si vec imao problem neki s becom!

Odg: serva

Reply #19
tad sam esc samo kontroliro da ga izbacim ko subjekta smetnje ipak je bilo nest sagorilo uprijemniku zamjenio mi covjek to i sve ko novo radilo
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #20
Danas su mi se u kratkom roku 2 MG90s serva bez ikakvog razloga zagrijala toliko da su iztopila plastiku koaj ih je drzala  ::) ??? ::) ??? uglv sad ne rade a citava su pa me zanima dal se moze prenjet getriba s mg90s na neki 9gr servo?

kazi koji regler imas, njegovu oznaku i oznaku servaca,
takodjer i koji Aku si koristio, to po meni moze biti Regler ali o tom potom,
ajde Mario napisi,cujemo se,
Pozz sory nisam vidio vas coment uvijek sam na mobu pa zna preskakat uglv esc red brick 50a serva mg90s i batka 3s 2200mah 25c al ja sam kriv preopteretio sam ih mada nisam mislio da su tako slaba
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #21
Izmjeri napon koji dobivas s prijemnika na servo!

Odg: serva

Reply #22
4,9v
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #23
Pa dobro ti covjek kaze, Kupi malo kvalitetnje servace! Mozda nes ovak! ;)

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20606__BMS_A206_MG_Digital_Mini_Servo_3_2kg_0_05sec_22_5g.html

Obratiti paznju na kvalitetan Regler i sa dovoljno rezerve,
ja idem na dosta vise nego treba, 50% + pa i vise i nisam nikada imao problema,

ovo sto ti je istopilo Plastiku nije do Serva u ovom slucaju Kolega zed i tvoji skupi bi riknuli

Odg: serva

Reply #24
ma super sad necu jos duze letit xd
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: serva

Reply #26
To su ti OK serva za te novce
Sve zavisi za kaj ti trebaju

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: serva

Reply #27
Ne znam dal znas ili si primjetio ali letim samo depronce tipa f16 falcon
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: serva

Reply #29
djeluju ok al cu uzet 939MG iz financijskih razloga
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa