Skip to main content

Topic: serva (Read 7091 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

serva

Danas su mi se u kratkom roku 2 MG90s serva bez ikakvog razloga zagrijala toliko da su iztopila plastiku koaj ih je drzala  ::) ??? ::) ??? uglv sad ne rade a citava su pa me zanima dal se moze prenjet getriba s mg90s na neki 9gr servo?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #1
Bolje nabavi nove.

Odg: serva

Reply #2
a da pa kako nisam odma pomislio bacit lovu a i ne pokusat nesto popravit? -.-"
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #3

Koliko si ih platio?Popravi, ali sljedeći put kupi kvalitetnija serva da ti se to ne događa.

Odg: serva

Reply #4
Nema svako para za kvalitetnije servače...

Odg: serva

Reply #5
zed svaka cast jedini koristan coment do sad
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #6
Zed
Mat ipak barata s skupim servaćima
Pa pogleć kolko košta njegov F22
Ostali dijelovi na vijonu su jeftinjara ali zato ne špara na servaćima

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: serva

Reply #7
zed hemoj me skontat pogresno mislio sam na prvi koristan coment u ovoj temi a ne opcenito ,pa ono nisu ni mg90s bila tako jeftina
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: serva

Reply #9
podosta love je otislo upravo na ideju u glavi" nemam para za skupe servače"..pa sada imam bogatu kolekciju jeftinih umrlih servača  ::)

no učimo dok smo živi,kaj ne  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: serva

Reply #10
mg90s nisu HTX900, a htx-e imamo svi i svi smo ih pojebali bar 10 komada zato ne serite gluposti. znaci dao je para za bolje servace i prdnuli su mu

sto su svi ovih dana pametni, čudo jedno.

Odg: serva

Reply #11
daj ne kakaj..mg90s je isti drekec al kao metalni..i ranga 5$ covjece. o cemu ti pricas? gdje se o njima moze pricati kao o ozbiljnim servacima? nhf, no malo urazumljivanja nece skoditi.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: serva

Reply #12
Ako ih usporedimo sa HXTom kojih se po deset komada na dan skuri ako se svi skupa zbrojimo, da to jesu "ozbiljni" servaci

modernwarfare je klinac od 15 godina koji zivi u Bosni a vi mu savjetujete da kupi PRAVE SERVAČE?!!?

Dajte se zbrojite...

Odg: serva

Reply #13
hvala zed na razumjevanju moje situacije a svi ostali hvala na pomoci jbg da sam kupio hxt900 krepali bi nakon par padova a ova su izdrzala par tjedana konstantih crash-ova i onda jos 4mj svaki dan po 5 letova od prilike al za sad letenja na dugo vrijeme nema a ono sta mi ide najvise na zivce je to da sam dan prije narucio karbonske sipkice s ebay-a i jos jednu batku i voltage meter s hk-a -.-
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: serva

Reply #14
Danas su mi se u kratkom roku 2 MG90s serva bez ikakvog razloga zagrijala toliko da su iztopila plastiku koaj ih je drzala  ::) ??? ::) ??? uglv sad ne rade a citava su pa me zanima dal se moze prenjet getriba s mg90s na neki 9gr servo?


bog, ima tu neki razlog zasto su dva serva u istom danu otisla, to se bas ne dogada cesto, jos pogotovo to zasto su otopila plastiku, bez obzira sto su HK-quality prije nego sto nabavis nova serva vidi malo regler, dal je sve u redu sa njim, da ti se ne bi desilo da stavis nova serva a ono opet..... a reci na kojem su modelu ta serva bila i na kojoj komandi?
Po meni su povukla previse struje, sad ili zbog nekoga otpora na komandi(plasticni bi ti vjerovatno tu pukao) ili zato sto regler daje prevelik napon pa su se ugrijala
mos mislit