Skip to main content

Topic: YouTube dozvolio custom thumbnail (Read 5031 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #1
Meni nije.

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #2
da imas uradaka koliko i on zasigurno bi  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #3
Tak i onak ce na thumbnail stavit fishbowl fotku. :) :p


Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #5
Tak i onak ce na thumbnail stavit fishbowl fotku. :) :p

Imam bolju kameru ali nemam kamermana, ni kcerka ni zena nemaju bas volju snimati.

GoPro 3 ima manje izrazen fishbowl ali kako imam 2 dok ne rikne ne mjenjam, no kada izadje 4 mogao bi nabaviti.

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #6
Tak i onak ce na thumbnail stavit fishbowl fotku. :) :p

Imam bolju kameru ali nemam kamermana, ni kcerka ni zena nemaju bas volju snimati.

GoPro 3 ima manje izrazen fishbowl ali kako imam 2 dok ne rikne ne mjenjam, no kada izadje 4 mogao bi nabaviti.


Ma Srepfleru pa kurim te već drugi treći put za to, što se sekiraš svaki put!? Zezam se... Samo ti snimaj!

A imam ja rješenje za tebe, uzmeš si OSD sa RTH pa onda možeš kao ja spustiti stanicu i pustiti da kruži oko tebe sam i onda ga fotkaš i snimaš:

[attachimg=1]


Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #7
Mogao bi APM spojiti, trenutno je slobodan, on ima i telemetrija pa vidim na karti gdje je i sl.

Nestane mi nesto cari kada postane pre stabilan i miran, mora ostati malo mjesta za paniku.  :)

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #8
Jucer se upalila crvena lampica i nestao custom,
rekao da sam Amer i sve se popalilo

[attachimg=1]

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #9
ajd kad već njuškaš po tome, vidi kako bi mi mogli dobit nešto šuške od tih filmića...
monetization funkcija ona....
od skoro pola miliona viewa za sada imam 0 kn, pa da bar za koji hxt900 servo godišnje daju, bit će dobro.  ;D

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #10
ajd kad već njuškaš po tome, vidi kako bi mi mogli dobit nešto šuške od tih filmića...
monetization funkcija ona....
od skoro pola miliona viewa za sada imam 0 kn, pa da bar za koji hxt900 servo godišnje daju, bit će dobro.  ;D

imaš veću minutažu nego Veljko Bulaić  :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #11

ajd kad već njuškaš po tome, vidi kako bi mi mogli dobit nešto šuške od tih filmića...
monetization funkcija ona....
od skoro pola miliona viewa za sada imam 0 kn, pa da bar za koji hxt900 servo godišnje daju, bit će dobro.  ;D

Hmm prvo moras bit siguran da imas prava na apsolutno svaki komadic muzike koju si stavio...

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #12
ajd kad već njuškaš po tome, vidi kako bi mi mogli dobit nešto šuške od tih filmića...
monetization funkcija ona....
od skoro pola miliona viewa za sada imam 0 kn, pa da bar za koji hxt900 servo godišnje daju, bit će dobro.  ;D

Ne da na video gdje je tudja muzika, nazalost i frre muzika s soundclouda je izgleda postala copyrajted,
mogu je koristiti ( acknowlage ) ali nema monetajz,
na ono sto je sve moje ( muzika od kolege) sam stavio pa cu vidjeti, no nemam neka velika ocekivanja.

Meni je custom thumb bila opcija koja mi fali, ili barem select frame from video ( to jos nemaju), jer mi 90% videa ispadne fishbowl polja.

Jedino sto sam uspio zaraditi koji $ je HK affiliate ali
ne daju ako je vec vidio proizvod
ako je vec bio logiran
ako je ...

imam hrpu completed s NO CREDIT a opcija nema u legendi.

I buddy code jos najbolje funkcionira.

Ali i sam znas kako ide dobijem 1-3$ odmah narucim 30-100$.

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #13
Evo ako netko čita ovo pa ga zanima kako složiti da thumb možeš staviti po svom izboru:

Išao sam čitati od jedne do druge upute i našao da je samo trebalo verificirati account.
Barem za mene.
Dakle, pored Upload kliknem na Dashboard.
Tamo na Channel settings.
I onda pored imena na Verify.
Kad sam to zbavio, otvorila mi se mogućnost thumba i ubacio sam ovo za ovaj video:

Trakošćan FPV

Od sada na dalje će thumbovi biti onakvi kakve ja želim, a ne kako algoritam želi.

Odg: YouTube dozvolio custom thumbnail

Reply #14
I meni. Hvala na prosvjetljenju 8) .
A koliko će mi oteti za jedan SMS pošto ga šalju iz USA? :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(