Skip to main content

Topic: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine (Read 21451 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #60
Zaželio sam se smucanja po prirodi, pa ga zamolio da sleti , ali ne daleko  :-\
Uskoro se uploada video moje šetnje kroz đunglu....


Bear Grylls je mala beba za mene sada. Badava mu prodaja opreme za preživljavanje na INA postajama.

Slavonci, dajem 50 m kršne Dalmacije za 5 km gole ravnice. :'(


Misliš na njega

Bosanski Grill Bers - Diskaveri kanal - [ Bosnian Grill Bear - Discovery kanal]

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #61
Hahaha Bodule, fakat je video preživljavanja... Jedino što kako i sa Bearom, parsto metara od mjesta gdje on snima, ostatak teama papa zubatca sa krumpirićima i pijucka bevandu... :)

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #62
Zaželio sam se smucanja po prirodi, pa ga zamolio da sleti , ali ne daleko  :-\
Uskoro se uploada video moje šetnje kroz đunglu....


Bear Grylls je mala beba za mene sada. Badava mu prodaja opreme za preživljavanje na INA postajama.

Slavonci, dajem 50 m kršne Dalmacije za 5 km gole ravnice. :'(


Misliš na njega

Bosanski Grill Bers - Diskaveri kanal - [ Bosnian Grill Bear - Discovery kanal]

Ne al ovaj Grill Bears mi je mrak... :)

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #63
Pošto je moja kratka pustolovina s EASYTAROM bila mazohistička, idemo na nešto lakše.
Čekamo trenutke dok ne pada kiša ili vjetar prestane puhati, da provozam novu konstukciju X-UFO BL s KK 2.0 kontrolerom
MOBIUS nakačen naprijed, me ne oduševljava videom jer se ne može kvalitetno obraditi deshhakerom, kao video sa GOPRO 1.
X-UFO tilta stalno. Smanjio sam P na 40 a I na 25 ali i dalje nisam zadovoljan. Jednio da opalim MANUEL mod tj. da isključim elektornu za stabilizaciju. Letio sam na LOS u manuel modu, ali u FPV mi je jako teško. Danas obavio nova testiranja i podešavanja PID na KK 2.0 i vodeo

http://www.youtube.com/watch?v=OCPo6yOHS0A&feature=youtu.be

 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #64
Let dan prije otkazivanja poslušnosti X-UFO K 2.0. Mali je ovdje lijepo i poslušno letio.
Vozio sam ga vizuelno, možda četvrti put otkada letim coptere :'(
Bio sam jako zadovoljan mirnoćom leta i slušanjem komandi.
Video nije stabiliziran deshakerom. Samo sređen u Premieru.

http://www.youtube.com/watch?v=sFBbe9HVNAI
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #65
Još jedan let s proljeća u veljaći  ;)
Testiranje ploče s damperima koju mi je izradio Oldy. Nema plivanja iako sam snimao s 60 fps što smanjuje "plivanje" slike. HEXA JAZO ( avatar )sa NAZA Lite i GPS om.

http://www.youtube.com/watch?v=RbMNIpXurGY&feature=youtu.be
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #66
Ponovo Šepurine, omiljeno mjesto za testiranje letilica i opreme.
Spotter MUVA se osilio i počeo raditi "nerazumne" figure s TWINSTAROM. Izgleda da mu to ide od palica.  ;)


http://www.youtube.com/watch?v=IkWu898jmO0


Kreteni, banali mi Prljavo kazalište na  Jubito.. Maknuli pjesmu :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #67
U Kožinu ljetujem pa ako ponesem avione mozda se vidimo
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #68
Ja bi na mooooreeee...

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #69
Tko ti brani.... Mi sve goste dočekujemo na pisti i poslije počastimo u kaffe baru. :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #70
:)

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #71
Bok dečki,biti ću dobar dio ljeta na Viru pa me zanima kako se dođe do te piste?
Hvala unaprijed i LP! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #72
Pogledaj na Google Earth. Ako ideš iz Zadra skreneš lijevo nakon dugačke ravnice nekih 12 km od Zadra prema Ninu. Ima trafo stanica na odvajanju lijevo za pistu. I samo obiđeš postavljene barikade :-) na ulazu u vojarnu i pravo do kraja si na pisti. Ali nazovi 099 340 5333 prije , da se dogovorimo i nađemo prije.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #73
Tnx ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #74
Danas sam odradio dva leta s novim quadom RC RODJO. Napravio ga je Oltimer a ja sklopio elektronku. NAZA LTE s GPS ali sam ga samo malo koristio u jednom kadru. Ujutro sam letio s Daglasom u Suhovarama i poslijepodne s Muvom na vrhu Zadra - dio Musapstan. Prvi put stavljena GOPRO u R3 modu. Postavljena je direktno na šasju bez ikakvih dampera. Na Youtube je video lošije ispao nego u orignalu pošto sam snimao s 60fpv ( Youtube skda na 30 li manje fpv), da uklonim maksimalno vibracije na video snimku. Za koji dan idem u R5 modu snimiti video da vidim ma li plivanaj. Razočaran sam s MOBIUSOM. I pored dampera, slika pliva puno i nije za smirivanje dobra.

http://www.youtube.com/watch?v=IuW4p1R_1RE&feature=youtu.be 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(