Skip to main content

Topic: Najbolji savjetnici na forumu! (Read 3328 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Najbolji savjetnici na forumu!

Evo ja cu prvu dvojicu navesti!

Evo to su frendici Zed i Tojesvestotrebasznati! ;)

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #1
koje savjete mozete izdvojiti kao najbolje do sada?
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #3
Diogen zna znanje...

pitao ga prije nekog vremena vezano za Corona modul i prijemnike i sve mi objasnio da bolje nije mogao, a i čitao njegove postove i opet "zna jakooo puno".

Diogen (ako pročitaš ovo) još jednom hvala  ;)

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #4
u pa ima tu ljudi masu evo ja cu odabrati neke 4tm, jazavas, dr-tom, pa ej mogao bih još pisati o svim hrvatskim znalcima danima ...... ostali koji nisu navedeni nek se ne ljute  :D
svaka čast :)


Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #6
zasto drama? uopce nije vazno TKO JE NAJBOLJI savjetnik, vec je puno vaznije da ima jako puno savjetnika, i da je dobra ekipa, i zaista se da jako puno toga ovdje nauciti..nek' potraje  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #7
E da ne zaboravim na stovanog kolegu Edi1! ;)

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #8
Moji favoriti:

Faldomak: -  daleko najbolji što se tiće 'struje', odlična orjentacija na Web-u , odlično poznavanje trgovina u EU;

SDespot: - poznavanje materijala i fundamentalnih pojmova za modelariju od fizike leta pa na dalje...isto 'jak na struji'

Belovic: - definitivno najbolji build-logovi:Atlantis.Slope, Povijest mojih F5J-n modela, F3K-Wind, letenje na padinama, obilje korisnih informacija od našeg višestrukog Državnog Prvaka!  Jedini logovi (osim mojih   :D ) koji si spremam na HDD  ! Postovi od znalca i za sve one koji žele - znati ! Mašala !
 

Damir

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #9
Hvala ti Damire ali mislim da ni najmanje nije važno tko je tu "najbolji". Znamo svi da ovdje na forumu ima krasnih i dobrih ljudi koji će uvijek i u najboljoj namjeri pomoći (i ti naravno i to na vrhu ljestvice). Nažalost, a vjerojatno to mora tako biti, znamo svi da ima i teških seronja ( da upotrijebim blaži izraz). Pri tome uopće ne mislim na komentare, zezanciju, lagana spuštanja i sl. - zapravo drago mi je da forum ima jednu duhovitu notu. Mislim na članove koji jednostavno ne žele ni razmisliti o drugačijem stavu i mišljenju bez obzira žele li raditi po svojem ili prihvatiti savjet - odnosno na one kojima je svako drugačije mišljenje razlog za svadju.

Anyway - moj dojam je da forum polako odumire. Nemam pojma kako potaknuti aktivnost osim probati postati relativno zanimljive stvari i nadati se nekoj raspravi.

@Coljo - ti si stvarno mustra - u mom rječniku to je pozitivno.  A znaš na koji post mislim :)
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #10
Ja bih skomentirao, ali pokusavam postat sto manje, tako da ne ugrozim Zedov rekord u postanju! :D

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #11
@faldomak, ne bih rekao da forum odumire, prije bih to nazvao sazrijevanjem. Kao i u braku, doći će doba kada nećemo morati prozborit ni rijeć, upisati ni slova, a znat ćemo tko što misli!
Kada je o savjetima rijeć;
Diogen, majstor minucioznog ručnog rada s materijalom kojim god ti padne na pamet, podučit će te kako lebdjeti na dašku vjetra od zore do sumraka!
Plavi, Obi-Wan užarene žice, gospodar stiropora.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #12

[attachimg=1]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #13
Također upisujem i ponavljam neke.
Faldomak(i njegov server :D)
Diogen
SP-Saša nije na Forumu ali na livadi defnitivno pršti znanjem.
SDspot
3d master zed
plavi i njegove delte i ima ih još.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Najbolji savjetnici na forumu!

Reply #14
Diogen: Od svih tema koje sam osobno pratio na forumu (FPV, helikopteri i multirotori nisu mi previse interesantni stoga i ne poznajem tematiku) meni je kao cijelina clanak: Build log ... stojedinica daleko najkonstruktivniji i najpoucniji, da ne kazem prava enciklopedija znanja koju bi valjalo pretopit u brosuricu te prevesti na engleski jezik kao ogledni primjer detaljne dokumentacije o izradi modela sa mnostvom "tips&tricks-a"!