Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25623 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #45
aha okk nisam znao dal ste mislili na nas ili ig,sto se tice kandidiranja ig-a slazem se s svima nije oke sto ce sad dobit oni model a ne netko kome bi bio stvarno potreban poput ax man-a ili marka...al sta je tu je bunit se ne vrijedi
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #46
Da se mene pita, svi koji su objavili pricu bi bili ukljuceni u nagradnu igru!

Ali oni koji nisu napisali pricu, dobili bi jedino donju pipu!

i jos jedno pitanje, zasto i ja nisam ukljucen u nagradnu igru posto i ja nisam napisao pricu?

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #47
i jos jedno pitanje, zasto i ja nisam ukljucen u nagradnu igru posto i ja nisam napisao pricu?
ma ovo je predobro hahahahaha :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #48
naravno da si u boldanima.prestare smo kante da bi odbacivali prijateljstvo tako olako.barem ja.no zbog godina si i smijemo reci kaj nam je na dusi.tako da preduboku nadam se nejdu ove rijeci.kako god..

no ne slazem se da nemas utjecaja. nije ni vazno. vazna je cinjenica da lobirate i razmisljate na glas, iako to nitko ne trazi, za jednu osobu da dobije nagradu. sama ta cinjenica je vrlo nekorektna i bezobrazna. jer cim ste napomenuli da je nagradu zasluzio klub, recimo da svi clanovi imaju signal gdje da stave glas.umjesto da je tema LOCK i imas mogucnost samo glasati a ne i lamentirati svoj glas.

ovako je to ispala sprdacina, koliko vidis damire, i drugima se to ne svida, iako nisu napisali pricu, i ne placu kao ja jer nisam usao u drugi krug  :'( :'( :'(

 ;)


no jedini razlog slova je lijepo rekao zed, a ja ga potpisujem, i odlazim iz ove sprdacine. niste ispali svi skupa fer, organizator se kao i uvijek do sada ne javlja, i sve je to zapravo jako zalosno. eto, kako rece zed:

Ma ne svadjamo se uopce oko modelcica.
Tj. ja se uopce ne svadjam, samo kazem da igra nije po pravilima a ja volim igre po pravilima

haug 8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #49
Čitam već danima ovu temu i sve ne mogu vjerovati kolika se količina riječi izlila o ovom natječaju.. 

Ideja da bi ovdje na forumu mogle krenuti takve nagradne igre mi se svidjela... no naravski  nemože to kod nas proći baš nikako.

Svatko tko se prijavljuje u bilokakvu nagradnu igru mora biti spreman da nagradu neće dobiti... jer nagrada je jedna a interesenata puno. U kojekakvim lutrijama uskršnjim, božićnim i sličnim svi znaju da automobil  koja je glavna nagrada već nabija kilometre mjesecima kod novog vlasnika ali svejedno kupuju srećke.. i nitko se ne žali kad ne osvoji glavnu nagradu....

Iskreno ja sam se potajno nadao da će sve priče koje budu prijavljene biti u stilu eewanove, zajebancija ironija,  sarkazam... jer to sam i iščitao iz propozicija nagradne igre... No to sam samo ja...Ovdje se zapravo svelo sve na to da li model treba ići bahatom eewanu  ili siromašnom dečku iz slavonije koji već dulje vrijeme silno želi poletjeti ali nemože...  i tu dođemo do dubljeg problema ovog foruma, ali to je za drugu temu recimo u birtiji...
Jedina greška koju je po meni moderator napravio je što je u anketu stavio klub ivanić umjesto kolege eewana, jer jasno je da bi model ionako završio u klubu. A glede "lobiranja" ili ne.. u to ne ulazim...  evidentno je samo da tema ima preko 2700 posjeta a glasova u anketi 50-tak....

pozz K.


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #50
E pa tako je. Nitko nema nista protiv ikoga ali igra nije po pravilima i bok :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #51
na starome balkanu nis a novo , klaonica..
 admini nemate argumente za svoje postupke, do sada nisam imao zamjerki na rad foruma ali  ovo nije u redu.. molim vas da se obrise moj glas klubu iz ivanica to sam kliknuo bez da sam  procitao ovih par stranica  strahote i zato jer mislim da je dobro poticati klubove.
treba priznati gresku ili sve price prebaciti u novu temu i natjecaj produziti za par dana  i obaviti to kako treba.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #52
Mozete i sami ukloniti glas u ljevom cosku ispod ankete!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #53
Čitam već danima ovu temu i sve ne mogu vjerovati kolika se količina riječi izlila o ovom natječaju.. 

Ideja da bi ovdje na forumu mogle krenuti takve nagradne igre mi se svidjela... no naravski  nemože to kod nas proći baš nikako.

Svatko tko se prijavljuje u bilokakvu nagradnu igru mora biti spreman da nagradu neće dobiti... jer nagrada je jedna a interesenata puno. U kojekakvim lutrijama uskršnjim, božićnim i sličnim svi znaju da automobil  koja je glavna nagrada već nabija kilometre mjesecima kod novog vlasnika ali svejedno kupuju srećke.. i nitko se ne žali kad ne osvoji glavnu nagradu....

Iskreno ja sam se potajno nadao da će sve priče koje budu prijavljene biti u stilu eewanove, zajebancija ironija,  sarkazam... jer to sam i iščitao iz propozicija nagradne igre... No to sam samo ja...Ovdje se zapravo svelo sve na to da li model treba ići bahatom eewanu  ili siromašnom dečku iz slavonije koji već dulje vrijeme silno želi poletjeti ali nemože...  i tu dođemo do dubljeg problema ovog foruma, ali to je za drugu temu recimo u birtiji...
Jedina greška koju je po meni moderator napravio je što je u anketu stavio klub ivanić umjesto kolege eewana, jer jasno je da bi model ionako završio u klubu. A glede "lobiranja" ili ne.. u to ne ulazim...  evidentno je samo da tema ima preko 2700 posjeta a glasova u anketi 50-tak....

pozz K.

Ti si veoma dobro opisao ovaj "Cirkus"

a pravi Cirkus tek dolazi,mislim

Ax-man  20
Klub  19

kritika je djelovala ili se varam

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #54
Cirkus doslovno... jer zagovarači mladog kolege ax-man-a su uspjeli...  dobro su lobirali i ostvarili cilj...

e sad.. ako je čovjek i sam rekao da nema stanicu...  čime će letjeti taj model.....
a ako će mu sad neka dobra duša pokloniti stanicu zašto mu onda u ovo vrijeme koliko je čovjek na forumu netko od njegovih zagovarača nije poklonio model..  jer stanicu je imao ( mislim da je to jeftinije nego stanica)...




Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #55
Stanica se dobije uz model, a bateriju mu ja bar jednu poklonim!

Po meni je taj covjek zasluzio isto kao i naprimjer Toki i Gradjanin!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #56
stalno se  proteze teza da model nije za pocetnika,a sad bi ga dali dececu koji jos nije poletio niti jedan avioncek  :o

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #57
Stvarno niste normalni. Rijesili smo jedan problem (nepravilne nagradne igre), sad ste presli srat na drugi problem vec?

Pa daj vise dosta, jebo mu pas mater. Glasaj za koga hoces i zacepi.

Gadi mi se ovaj forum.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #58
Pardon oprostite na neinformiranosti.... puno je već stranica ove teme pa sam zaboravio taj detalj da je i stanica dio nagrade.

@ zed? kako smo riješili problem nepravilne nagradne igre? tako sto je ivanić prestao biti u vodstvu?

a da evo smirimo strasti i da nitko ne bude ljut.. poklonite evo model i stanicu Aeroklubu Petrinja... trenutno tamo osnove gradnje i letenja modelima uči nešto klinaca koji su isto tako u lošoj financijskoj situaciji . A ja Vam garantiram da kad god netko navrati k nama.. imat će priliku letjeti sa modelom

:)


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #59
A cuj, ako pravda nije dosla od Wespena, dosla je od korisnika.
Jebiga. Jedino mi je zao Gradjanina jer nije u anketi (iako ne cilja na pobjedu)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.