Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25680 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #60
a zakaj mislis da ne ciljam na pobjedu? ::)

ja sam zaista napisao pricu kako bi pobijedio. ako prica BUDE IZGLASANA kao najbolja. ja volim takmicenje. bilo koje vrste. i pobijedu. i nagradu ako je ima. ne razumijem zasto itko pomislja da se ijedan od pisaca javio bez zelje da upravo on osvoji nagradu. OSVOJI. NAGRADU.

i ne vidim u cemu je problem ako bi dobio najvise glasova da ne dobijem nagradu koju zasluzujem??

ili ja imam problema sa citanjem i razumijevanjem pa je ovo zapravo caritas radionica u kojoj se drugi spustaju dok se jedni uzdizu u nebo.

i eto vidis, koliko se sranja nabacalo opet na mene, a ja sam se samo takmicio u nagradnoj igri.

postenoj.

svi to vidimo.


no nema to sve sada nikakve veze htio ja nagradu ili ne. ionako sam napisao pricu koja nije prosla u daljnji krug  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #61
nije bitno tko ga je dobio.. bitno da je  do toga doslo pisanim pravilima..
dali vecernjak recimo kada dijeli aute u nagradnjaci raspravlja o tome dali dobitnik ima vozacku.. ne bi rekao.. tko god da je OSVOJIO avijun moze ga i spaliti ako zeli jer je njegov

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #62
nije bitno tko ga je dobio.. bitno da je  do toga doslo pisanim pravilima..
dali vecernjak recimo kada dijeli aute u nagradnjaci raspravlja o tome dali dobitnik ima vozacku.. ne bi rekao.. tko god da je OSVOJIO avijun moze ga i spaliti ako zeli jer je njegov

Potpis

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #63
Sto govore?
Da puno botova "gleda" forum ili da ljudi ne zele glasat?
Svejedno je...

Sam smo pokazali da smo talibani mi Hrvati i to je to :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #64
To sto Damir zeli i zastupa svoj stav da Klub treba dobiti Avion nije Grijeh niti pogresno,
greska je sto Klub nema pricu kojom bi se ukljucio u natjecanje pojedinaca,

pa Damira ne treba stavljati na Stub srama kako se to cini,

Motku je ukakio i to posteno Admin uvrstavanjem kluba u listu natjecatelja dok po meni je to i prikazano kao pojedinacno-osobno takmicenje i mislim da je sve price trebalo staviti u ravnopravan polozaj inace taj tko je odlucio koja prica ulazi u uzi izbor je mogao i odluciti koja da dobije Avion
jer on i ovako stavlja tocku na " i "

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #65
eto.. desilo se i to.. prvi put se slazem sa rijecima od TOJESVESTOTREBAZNATI ;)

 

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #66
Obzirom da mi je sve ovo zanimljivo (iako nebrojeno puta vidjeno na forumima) i povrh svega sto sam ja potpisao Diogenovo misljenje...odlucih javno razmisljati...da li bi bilo po "propozicijama" da je dosao PM Wespenu sa pricom... ::) ...sto bi tada bilo sa teskim rjecima - bi li se napisalo toliko redaka isprike (nemojte  se truditi odgovarati).

Bilo PM ili ne, nebitno je kao i sama pravila...decki razvodnili ste jednu dobru namjeru (u nizu) sa svojim zucnim komentarima i onaj (ili oni) koji su sve ovo organizirao sigurno ce "imati" motiva ponoviti slicnu inicijativu nakon svega...

@Wespem, mozda da iduci put poklonis model nekome tko te najbolje izvrijedja... ;)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #67
A da je babi kita? sta bi bilo?

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #68
Wespena nitko nije popljuvao, ali je ispao sonjo i popljuvao sam sebe i svoja pravila!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #69
A da je babi kita? sta bi bilo?

A krivac za svu ovu ujdurmu,za sve ovo mudro suti ?

"Cutanje je Zlato"

i kao za inat Ax-man naglo u prednosti,
hejjj, da ne povjerujem !


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #70
marjan,kolega,dobro ti je rekao,stao si na stranu nepostenja,ovaj puta. nismo u ovoj temi da razglabamo tko putuje i tko je super modelar vec TKO JE NAPISAO NAJBOLJU PRICU. ako je njegova najbolja, ta za koju si ti glasao,to je tvoj stav i niciji vise i nikoga ne zanima ZASTO je to tvoj stav.

to je problem od kojeg organizatori toliko jako bjeze.ili jos bolje SUTE!! nitko ovdje ne prosipa ovoliko rijeci zabave vec se javno iznosi jad i bijeda ove nagradne igre sto samo odrazava stanje modelarske scene. i uopce me sada ne cudi toliko rasprava vrijedanja i raspadnutost modelara jer od najobicnije zabavne nagradne igre napravi se sraonica za mlade ali bogami i stare.

zaboravili ste pravdu, zaboravili ste da treba nagraditi sve sudionike, barem rijeci hvala na sudjelovanju, svi ste super, lijepo od vas da ste sudjelovali. a ne umjesto toga zagovarati i lamentirati svoje misljenje gdje bi nagrada i zasto trebala ici.

no nevjerojatna je doza nerazumijevanja (naravno namjernoga) i koliko treba rijeci da se u ovom drustvu nesto objasni.

ponajvise je zalosno da se sve svodi na to tko je kome kum bratic jajconosac ili nesto slicno a ne cijeni se rad,trud i zalaganje.

vec i prije rekoh, zalosno je da ste pokvarili ovako lijepo smisljenu i zanimljivu nagradnu igru. i da ste zaboravili da je cilj nagraditi najboljega a ne kenjkati i lobirati oko nagrade.samim time ste skrenuli pogled od samih prica koje sada nemaju nikakve veze kakve su i jesu li zanimljive vec je stvar tko ju je napisao. zalosno i jadno u svakom slucaju.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #71
Kaze se "Sto ljudi sto cudi (misljenja)"...ja bas mislim da je poanta bila pokloniti nekome model, a prica je bila samo mamac za skretanje pozornosti na kandidata za poklon...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #72
Nije poklon vec NAGRADA...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #73
a prica je bila samo mamac za skretanje pozornosti na kandidata za poklon...
prica je bila da HK zamagle oci a nagrada je ionako podijeljena i prije same nagradne igre...zato i ne cudi da su bas zadnje dvije price, napisane POSLIJE upozorenja organizatora o isteku igre, u vrhu cijele price..a zadnja se gura na vrh  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #74
Eto, nema više nagradneee 8)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.