Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 331376 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #150
Zna netko zašto smo s novim dizajnom izgubili Vimeo preview unutar foruma - kao što sada radi za YT, a radilo je i za Vimeo?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #151
Neznam zasto ali ja ga u tapatalku vidim. Ludnica je ovo na servacu sto si slozio. Nevjerojatno kud je to otislo...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #152

A sad mi nekako fale one drndave snimke. Tamo si imao pravi osjećam letenja, ovo je nekako preppeglano :)


Evo i najnoviji Talonov s gimbalom




http://vimeo.com/101967021


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #154
Čovječe, netko im je sigurno odao naš tajni plan  :D  Ali nisu poletjeli, samo su loše sletjeli  :P

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #155
Pa teze je sletjeti, ali mi cemo oboje, kad je bal nek je bal


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #157
Totalna kuliška, ne kuže se vibracije previše.


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #159
Da i ja sam budan :)
Totalni zakon!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #160
Znaci insomnia ko i ja  :D , evo vidis da netrebaju silne pare za skupe gimbale, quadove , hexe i neznam sta da snimis dobar video, moja krsina sa kk2 i jeftini setupom radi ko njemacka repka  8) , najveca bit svega , nema propova u kadru koliko god brzo isao

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #161
I ja nisam spavao  kao Vi i Dag cijelu noć očekujući tvoj novi video. Ovo si odradio vrhunski. Upravljanje i glazba predivno. Izgleda da YAW ulazi u modu  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #162
Dragi Krešo , ti si favorit na domaćoj stazi (Ustvari Tvoja privatna staza  ;D)... :D Divno   LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes