Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 332735 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #195
Poslije ovih letova kolege Sekile,ovaj moj će izgledati smiješno. Ali evo samo da kažem da se radi o mašini od 2,5 kg.

http://www.youtube.com/watch?v=qJ51dmy7BTA
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #197
Nije vidljiv???? Šta ti je Evropa,ne može ni pjesma bez prodaje prava. Sutra ću prepakovati.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #198
Da bas sam htio pogledat kako rasturas kad šipak, not available  :-X

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #199
Čim izađete iz Evrope,moći ćete i moje snimke gledati,hahahahh. Šalim se,vidio sam da ima neki problem zbog muzike. Promjeniću sutra nešto. Staviću neku dozvoljenu muziku.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #200
Evo,ispravljeno. Jes da je podloga izabrana između 150000 bezveznih numera,i nije ni blizu onoj prošloj,ali bar će svi moći da ga gledaju. Pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=qJ51dmy7BTA
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #201
Neznam zasto bi bilo smjesno, snimka je ok, tj super jer nevidim krakove u kadru a hexu si fino zajurio. I sama hexa radi bas stabilno, ali ja cekam video sa malog quada  8)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #202
Ma hexa je mrak totalni. Moje remek djelo.  8) Hexa ide 22m/s,što je približno80km/h. Nije prikazan sav kvalitet na ovom snimku jer sam letio sa jako lošom i preteškom baterijom. Kasnije sam stavio manju,i lakšu.... uf...Nego ja nemam tih snimalačkih talenata. A što se tiče stabilnosti,eto da vam kažem samo da sam propove balansirao sa profi uređajem za balansiranje od 6000 evra... ahahahha. A što se tiče snimaka sa malcem,i ja ih jedva čekam,samo da vjetar malo popusti. U subotu idem nešto raditi u Sinj,možda ponesem i njega.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #203
Evo,za vas sve,jedan današnji snimak sa mini h quada. Nisam obrađivao snimak u žurbi da ga što prije podjelim sa grupom. Tako,prebacite odmah na 25-tu sekundu. i da se zahvalim svima na pomoći,i podršci,najviše kolegi Sekile,jer bi bio davno odustao poslije prvih problema sa letenjem. Da,pad od neki dan nije bio zbog otkaza motora,već zbog gubitka signala. Tako da sam džaba okrivio ZMR. Danas sam prije ovog leta imao još jedan pad,a i neki dan sam pao na istom mjestu skoro,i ista je bila manifestacija prije pada. Tj ulazak u Fail safe mode. Vidjećete na snimku kad se to dešava,dva tri puta zaredom. Srećom sam uspio dobiti dovoljno visine da se izvučem sa tog mjesta.

http://www.youtube.com/watch?v=U1Dm4xzSs5Y&feature=youtu.be
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #204
Bravo, bravo , vrhunsko letenje. Vidi se, nemas straha, a to je najbitnije da si opusten i uzivas. Ganjas ptice i na blizu kraj zastavica,to te ja pitam. Iskreno nemam ti sto savjetovati, vidiim imas osjecaj za visinu, kad skreces koristis i yaw i elerone u kombinaciji i tako video ispadne smooth. Buraz samo tako nastavi i za tjedan dana vec vidim video ispod one neke kucice sto si prosao kraj nje. Kad slozis cc3d let ce biti jos zanimljiviji

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #205
Kad to dođe iz tvojih usta,moram priznati da sam malo porastao,hahaha...  :D ;D :D
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #206
Hehe super ti je poligon, jos malo da je vise objekata bilo bi odlicno. Probaj ovo , malo za uvjezbat yaw kontrolu a i snimka bolja ispadne. Zaletis se prema drvetu ili slicno i lagano yaw i oko drveta i to bez elerona samo malo pitch i tako sve brze i gusce. To kad savladas onda si king

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #207
Ima na drugoj strani svega,nego za sad namjerno idem ovamo,dok se malo ne uštelim u letenje. Ovamo mi je veća čistina,pa se osjećam slobodnije. Pa ćemo kasnije malo u šumicu,oko hangara i slično. Evo još jedan moj filmić. Sa prve hexe koju sam radio. Da,i ovdje sam nažalost morao da promjenim muziku,tako da je podloga srednja žalost.


http://www.youtube.com/watch?v=fjH30jBCoT4
Nisko,niže,...šetnja...