Skip to main content

Topic: malo multija iz moje kolekcije (Read 2793 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malo multija iz moje kolekcije


   Volim da sklapam i sharafim i izgleda da sam preterao ko i uvek..

















  Svaka letilica mi je posebna i draga, uz to napucana za akrobatsko letenje, ma da ozbiljnu avijaciju tek spremam, ovo je samo zagrevanje.. Juce i danas sam sklopio i testirao nazu-m lite, i za te pare deluje sasvim fer, za akrobacije je odlicna, gps radi ma da ne toliko precizno, ali dovoljno precizno. Gps od naze lite ne'radi kompetno i precizno sa obicnom nazom, gubi se inteligent orientation mode, a cela sprava oce malo da shvrljne, tako da toplo ne preporucujem experiment, ma da na forumima pishe da sve radi savrsheno, cak i sa software 3.16, ali r-xxx je sve to probao i tvrdi da nazhalost nije takoc!!

  Slikao sam i jednu polichicu sa helishima, i vidim da sam i tu preterao, jer imam josh par polica prepunih..








   Toliko od mene, a ja sharafim i dalje....        (fiu)

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #1
 ??? ??? ??? ???
Koji vozni park.... I sve naze... svaka čast ..

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #2

  Ostavio sam jedan multiwii, ma da su ovo sve naze, wooa nisam ni slikao jer je u sklapanju, helishi su bistovi pet komada, i jedan v-bar. Chak bi i ovaj v-bar dao za bista, cisto iz prakticnih razloga..

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #3
Zakuuun, e , ak bus trebal nekakvo rezanje na CNC po narudžbi , tu sam :)
http://www.flyfreak.net/ostalo/diy-cnc/
Imam neke nacrte za quada heksu , oktu , Y6, mogu se povećat , smanjit , kak hoces ....


Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #4
Uh :'( jel imaš aviona? Daj još koju sliku(policu) ak može.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #5
UUUUUUUUUU kakav vozni park, vidim DJI ti je favorit, ovolko Nazi sam jedino vidio u Kopterworxu, respect  8)

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #6

  Ovo je multirotor odeljak, al evo par slicica, valjda administratori nece da se ljute...












Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #7
čisto jedno praktično pitanje: jel letiš ti šta od ovoga? Mislim, imaš za svaki dan u mjesecu drugi model  :D
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #8
E kume zavrtilo mi se u glavi....... :o
Ovo se zove ''Kolekcionarski sindrom''....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #9
Vidim da medju avionima prevladava Sebart  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #10
Koja to banka ne zaključava trezor preko noći i nema nadzorne kamere, da i ja malo povećam kolekciju ?
 :o
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #11
odlična kolekcija, a koja stanica ima čast sa svime time upravljat?

 

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #12

  Avione slabo letim, prelaskom na helije interesovanje se izgubilo, tu i tamo provozam neki edf koih isto imam gomilu, sebarte ponekad flitone isto.. Kad bi se to moglo prodati, vec bi pola bilo prodano. Kolekcionar ili kupoholik, zar je bitno, kolekcija je simpaticna, a bolje je imati nego nemati!! Velike mashine vozim nedeljom, one su ljute i opasne po okolinu tako da ih vozim u klubu, a multije vozim iza firme na parkingu kad mi dune, generalno su beopasni, posebno ovi manji modeli..

 Od stanica dve futabe t8fg, jedna spectrum 7/2 za mpcx-ove, kriza je i nemastina udarila eto...

   "Bolje je chasno ustuknuti nego kukavichki pobjediti"

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #13
super.. :)..i mi bi imal tolko da nam drzava nije u krizi. :(..a i u tvojoj drzavi je to kud i kamo jeftinije... 8).
Turnigy 9X

Odg: malo multija iz moje kolekcije

Reply #14
Daj ti nama neke smiješne cijene pa ćeš vidjeti kako će se prodat :D