Skip to main content

Topic: hero3 black edition  (Read 2572 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hero3 black edition

zasto hero3 black edition slike izgledaju ovako imaju previse zelene nijanse

i evo primjer ova slika (kao i dosta dugih) uopce nema dubinu sve je flat pogotovo doljnji ljevi kut

jel ima kakva opcija za kvalitetu slike ono tipa high
ovo je smanjena slika od 4000x3000

Odg: hero3 black edition

Reply #1
Moram priznat izgleda mi ipak malo blijeđe nego što bi trebalo biti, ali GoPro očito slika onako kako senzor vidi, malo photoshopa i sve ok, evo par fotki za referencu, prvo tvoja obrađena, a onda 2 moje, jedna ne obrađena druga obrađena  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: hero3 black edition

Reply #2
Kaj si koristio u ps-u ? Samo auto-vrijednosti tipa auto levels, auto color...?
Napisi pls da svi vide ima jos rulje koju zanima....


Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: hero3 black edition

Reply #3
Večinom ja to sve ručno, adjustments-brightness/contrast, brightness jako malo, contrast malo više, levels najčešče na auto (ako je potrebno), color balance tu naredim boje ali najčešče budu jako mali brojevi (+-6), vibrance i saturation po potrebi. Ima još korisnih funkcija ali ovo je već dovoljno za dobit ovaj rezultat što sam postao.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Re: hero3 black edition

Reply #4
Jel ima neka shema u photoshopu da si save-as sve sto si poklikao kao neki filter (brijem da ima) i to primjenis na sve fotke iz foldera. Al ne fotku po fotku, neg na sve...

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: hero3 black edition

Reply #5
imas da file automate pa batch i odaberes action

Odg: hero3 black edition

Reply #6
fraky i dalje ovo izgleda dosta lose
a i opet netko tko nema pojma radit u photoshopu sta da radi sa ovakvim slikama

mora nesto postojati

Odg: hero3 black edition

Reply #7
Pa nemožete očekivati neznam što od tih malih kamerica, one su meni super za letenje i snimanje i video se isto da fino ispeglati u premieru, ali ipak za ozbiljniju fotografiju je potrebna oprema za tu namjenu.
Evo npr slika koju ću staviti je napravljena sa Canonom EOS450D i 18-55, bez ikakve obrade, to nemožeš tako uslikat sa GoPro.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: hero3 black edition

Reply #8
naravno da nemozes ali evo i slika bez obrade od gopro2
jebem mu misa razlika je drasticna


Odg: hero3 black edition

Reply #10
Pa nemožete očekivati neznam što od tih malih kamerica, one su meni super za letenje i snimanje i video se isto da fino ispeglati u premieru, ali ipak za ozbiljniju fotografiju je potrebna oprema za tu namjenu.
Evo npr slika koju ću staviti je napravljena sa Canonom EOS450D i 18-55, bez ikakve obrade, to nemožeš tako uslikat sa GoPro.

Hm,ljubitelj domaćeg zvuka.Audio Epilog samo se ne mogu sjetit naziva.Jana nije pošto ih imam.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: hero3 black edition

Reply #11
Nije Jana, Adut je  :) na AudioStep (iz Osijeka) stalku uz moj homemade IGBT amp, u mojem Hi-Fi-ju je sve domaće osim glazbe, dobro tu i tamo koja  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: hero3 black edition

Reply #13
Krešo,ako Ti nešto znači moje mišljenje ....naj... je Sony(volim žarke boje i kontraste)....živio  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: hero3 black edition

Reply #14
tko spominje profesionalno snimanje sa gopro  ???

samo sam pitao zasto je na gopro 3 ovakva slika a na gopro2 ovakva