Skip to main content

Topic: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm (Read 56828 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #75
Krivo pricate! Treba s prvim paljenjem zabit ful gas i ne pustat dok cijelu bengu ne potrosi, a nakon toga u zrak!

Kako se napocetku nauci, tak ce i radit zauvjek!

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #76
dečki, pratim sve što pišete i savjetujete, thnx, ne želim zeznut motor pa upijam sve :)

sada sam išao pogledati na HK koji je to DLA 56 motor što je kawasaki naveo... i listam malo potisak i masu... cijena slična kao ovaj dle 30...
no to sve nije zanimljivo kao ono što sam vidio kada sam stisnuo back i pogledao ostale motore...  ???
pa ovo nisam vidio pred koji tjedan dana?

Pulsni motor sa starterom za samo 95.99$  ???   (tj 65$ s buddy code-om)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=34247&buddycode=77DC33C5-19FC-4CD8-86D1-085497CB295A



zvuk takvih motora je...drugačiji  :D
Pulso-jet Very very very Fast 2012
Euroflugtag Rheidt 2011 - Pulse-Jets in Action


pa to juri ko sumanuto na nekom laganom i jeftinom modelu, 
a jeftinije je od bilo koje kombinacije motor/ESC/batka s kojima sam potezao prek 300km/h, a možda može potegnuti i brže, uz BOLESTAN zvuk koji para nebo  :D

znam da radi samo na WOT dok ne popije sve gorivo... ali u glavi su mi neke cifre od oko 500 i više dolara za te naprave,
pa ovo je bagatela!

mislim da bi moglo biti zanimljivih projekata uskoro  :)



Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #77
A kaj kad ode vu grmlje il vinograd? Moraćeš složit neki imrđensi svič :D

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #78
To sam i ja malo gledao, našao sam za 300$,ovo je predobra ponuda.Kolko sam skužio, nema gasa nego cijelo vrijeme puni. Zanimljiv način i paljenja, pali i onda usisava zrak ic cijevi da počne pulsat. Ovo bi moglo bit taman kaj sam tražio, nekej brzo barem 200km/h.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #79
Toki a ne mislis da je malo preopasno?

Slozi Speedya il nest di ces na pulsejet :D

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #80
Ma kakav spedy, imam u mislima nekej ko franov hot spot.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #82
Pulso morate vidjeti (čuti) u živo i onda bu vam jasno da se od toga beži ko od vraga. Bilo ih je tu dosta homemade - i mislim da nitko nije izvel drugi let.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #83
čuo na jet meetingu pred 2 godine,
prebolestan zvuk  :)
a to što je glasno je samo bonus kada je u zraku, bolji dojam.
zbog zvuka i postoje benzinci kao u ovom topicu a ne samo nečujni elektro modeli (koji su superiorniji u omjeru potiska/mase a i praktičniji) :)
da ne spominjem one s više cilindara iz druge teme...

Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #84
dečki, pratim sve što pišete i savjetujete, thnx, ne želim zeznut motor pa upijam sve :)

sada sam išao pogledati na HK koji je to DLA 56 motor što je kawasaki naveo... i listam malo potisak i masu... cijena slična kao ovaj dle 30...
no to sve nije zanimljivo kao ono što sam vidio kada sam stisnuo back i pogledao ostale motore...  ???
pa ovo nisam vidio pred koji tjedan dana?

Pulsni motor sa starterom za samo 95.99$  ???   (tj 65$ s buddy code-om)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=34247&buddycode=77DC33C5-19FC-4CD8-86D1-085497CB295A



zvuk takvih motora je...drugačiji  :D
Pulso-jet Very very very Fast 2012
Euroflugtag Rheidt 2011 - Pulse-Jets in Action


pa to juri ko sumanuto na nekom laganom i jeftinom modelu, 
a jeftinije je od bilo koje kombinacije motor/ESC/batka s kojima sam potezao prek 300km/h, a možda može potegnuti i brže, uz BOLESTAN zvuk koji para nebo  :D

znam da radi samo na WOT dok ne popije sve gorivo... ali u glavi su mi neke cifre od oko 500 i više dolara za te naprave,
pa ovo je bagatela!

mislim da bi moglo biti zanimljivih projekata uskoro  :)

nisi mogao pred koji dan vidjet ak su tek danas stavili u prodaju
strong, light and cheap - choose two



Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #87
Krivo pricate! Treba s prvim paljenjem zabit ful gas i ne pustat dok cijelu bengu ne potrosi, a nakon toga u zrak!

Kako se napocetku nauci, tak ce i radit zauvjek!

100%
Slazem se sa tobom.
Samo gas i duge luči!!!


Odg: HK Sbach 185cm + DLE 30ccm

Reply #89
to je prekrasna mašina i veselim se skoro ko da je moj.
Ako bude dobro letio i još bolje visio na elisi znam tko će kupiti još jednog.
 :)