Skip to main content

Topic: Letenje na Brani - Jazbina (Read 7710 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Letenje na Brani - Jazbina

Ekipo ja sam novi sto se tice aviona, imam trenutno odradjena dva leta sa zagijem , moram si sklepati jednoga jer stvarno ga gušt voziti.  Ekipa sa videa je uglavnom poznata , lokacija Brana kod Jazbine , kraj videa je najbolji

Brana Jazbina letenje

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #1
Evo ga opet  :D :D :D
 
Sada nakon 3 leta sa hendikepiranim sam se uprakso sada šamaram travu.
Sve mi se čini da ću uskoro morati kupiti nekog benzinca da to malo bolje bude. :)

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #2
jesi i ti doso kod mene na branu mogo si javit jbt!

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #3
A mogli ste i mene pozvati.
To mi je na 5 min...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #4
A to je pao dogovor za let u roku 5 min tako se nismo ni sjetili. Sljedeci put ako budemo isli zovemo


Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #6
onda vredi dogovor ovaj vikend poslje posla smo na brani!

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #7
ciji je ovo Hummer? zanima me par podataka o njemu...

a i o vlasniku, jer ovaj kraj filma je debilizam teži po meni. tu pričamo o nekakvim sigurnosnim pravilima i uslovima a on si ekipi zalijeće Zagije u glavu...

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #8
Ma frende no sikiriki, Majk je driver univerzalac i tu nema greske, a to smo ga mi nahebali da proleti kraj nas, moras malo adrenalina, inace bu dosadno  ;D ;D

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #9
Ma frende no sikiriki, Majk je driver univerzalac i tu nema greske, a to smo ga mi nahebali da proleti kraj nas, moras malo adrenalina, inace bu dosadno  ;D ;D

Ako ste vi tako htjeli, druga stvar :D

Iako kolko god sam za zajebanciju i krsenje, ovakve stvari izbjegavam :)

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #10
A cuj znam nije pametno, ali moras nekad malo akcije  ;D , inace bude monotono, e da onaj zeleni hummer je od Messiah-a

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #11
Messiah covjece de napisi setup koji imas unutra i kako si zadovoljan :)

Gledam neki đabalesku profilac slozit a za 25$ kolko Hummer dođe se ne da ni Zagi skoro spicat :P

Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #12
Joj sori kompa ja zabrijao, mislio sam da pitas za autic iz prvog videa, a ti mislio na 3D avion  :D :D. To je od Majka, njega pitaj  :D :D


Odg: Letenje na Brani - Jazbina

Reply #14
danas oko 12 smo na brani Jazbina