Skip to main content

Topic: Nova octa F8X by FIVE (Read 20279 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #45
Evo probao, treba se znati malo poigrati!!!

[attachimg=1]

[attachimg=2]
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #46
To je to :). Mali grad.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #47
Da se malo uključim jer mi ovaj post skroz pobjego.

To da sada svi preraduju svoje letjelice na coax je sad HIT jer je svima trebalo 1 godinu i barem 100 ljudi da kaže da kada preradiš na coax da je to puno bolje.
Kopterworx to radi več od prvog x12 koji smo napravili i sa DJI je to 100% još bolje nego kod MK.
Znači nema voble efekta, nema luljanja i spuštanje je skroz mirno. Manja je letjelica, možeš staviti 16 inch propove bez problema. Ali ima i slabih mana i to je 15% manja snaga letjelice. Sa testiranjem smo se igrali i na kraju smo završili da kako god da ideš kombinacijom imaš 15 posto manje snage. Ali ako neznas detalje možda i 20 posto. Na multirotor forumu se piše o nas, na freefly se bacaju na temu koax i 100 ljudi več to upotrebljava barem 6 mjeseci.

Ima i Ekipa CRAFT kod vas koja ima isto coax koptere več godinu dana. Znači momci prate trend i dobre solucije i skroz su profesionalni.

Evo par videa naših i njihovih druženja i snimanja i prvi coax i usput i prvi kopter koji nosi redicu.

SkyJib 6X flying Red on Vimeo
FOTKA // THE SNAPSHOT on Vimeo
DOUBLE TROUBLE - UAV joint flight on Vimeo 
AFTERNOON KOPTERWORX FLYBY on Vimeo

ALi dobro izgleda i ovaj, šteta šta ne vidim detaljnije slike. Još neki brushless 3 axis pa bude prva liga.

Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx


Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #49
@Lanzar

Čekaj, čekaj, kad sam vidio post malo sam ustuknuo jer sam mislio da je Lanzar Matjaž. Ali ne, tada mi je sve postalo jasno, i post ima više smisla. Ti radiš za Matjaža, jelda? Ti si ovaj kaj se prči? Sve je jasno sada jer ja sam Matjažu rekao za F8X i Matjaž za njega zna i dao mi je neke savjete za istog. Bilo mi je čudno kada si napisao da stavim 3-osni brushles gimbal na njega, jer Matjaž zna da je gore Z15. Porazgovaraj malo sa njim... A za Matjaža sve najbolje!

U međuvremenu evo još jedna slika:
Gore je iOSD MkII i Data LINK 2.4Ghz
[attachimg=2]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #50
Ja znam da si bio kod nas. I znam da si stavio z15 ali to sam tek na kraju skuzio ali mislim na neki jači gimball jer snage ima dosta. A post je namjenjen onim koji pričaju polse tvog prvog posta u kojima pisu kao da je to noviteta. I samo sam napisao da se to več dugo upotrebljava.
Drugo ko drugo ne radim za matjaza nego sa Matjazem. A nije ni tu da ja degradiram tebe ili nešto slično, samo mi je hecno da neki ljudi hvale samo neke a pro drugima udaraju. Zbog toga vidim da je par ljudi otišlo iz foruma.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #51
Ja znam da si bio kod nas. I znam da si stavio z15 ali to sam tek na kraju skuzio ali mislim na neki jači gimball jer snage ima dosta. A post je namjenjen onim koji pričaju polse tvog prvog posta u kojima pisu kao da je to noviteta. I samo sam napisao da se to več dugo upotrebljava.
Drugo ko drugo ne radim za matjaza nego sa Matjazem. A nije ni tu da ja degradiram tebe ili nešto slično, samo mi je hecno da neki ljudi hvale samo neke a pro drugima udaraju. Zbog toga vidim da je par ljudi otišlo iz foruma.

Pa eto onda, sve super... Ide gore i jači gimbal, napravio sam skoro sve moguće prihvate. Znamo i ti i ja koji je to... "slavni" gimbal. A što se tiče noviteta, onda bi bilo pošteno da spomenemo HALO UAV iz 2008. godine. No, svaka Vam čast jer ste vi pioniri u večim letjelicama toga tipa.

http://www.sidodedra.com/halo-uav/

E da, čuo sam da je Chuck Noriss vratio nepovratnu bocu! :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #52
Wow, jako lijepo!
LP
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX


Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #54
Kompaktan i siguran, F8X+Z15, punjači, baterije itd. putna torba :).

[attachimg=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #55
Svaka cast, bas pedantno i uredno!

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #56
Uuuuu Luxo , izgleda fantastično  :o...i ja sam pobornik estetike,a u modelarstvu pogotovo...čestitam i LP  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #58
Hvala ekipa, to je inače kolega Robert naručio, kofer je 1800kn. Rhinocase.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Nova octa F8X by FIVE

Reply #59
Se moze znati di je kofer narucen

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak