Skip to main content

Topic: Skyhunter FPV od Daglasa (Read 25990 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #45
I ja sam mislio da je do propa, pa sam narucio ovaj super sonican americki balanser i super ga izbalansirao, i okomito i vodoravo, ali i dalje zeza. Mislio sam da je mozda do motora pa sam zato novi motor stavio. A probao sam ga pustit bez propa u zrak da vidim dali vibrira ali padne ko krpa na zemlju... Buuuahaaa

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #46
Hehe dobra

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #47
Šalu nastranu, razmišljao sam ja o tome ali vibre se ne vide na stolu ili u ruci jer stol/ruka upije vibre, u zraku nema što upiti osim avijuna pa se vidi...

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #48
Ne bi smijelo na frameu biti vibracija.Pogledaj da ti nije pukao spoj izmedju krila i tjela aviona.

Na gopro se vibra ne vidi , mobius je puno osjetljivija.

Skyhunter mobius cam wing rear wiev
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #49
Spoj krila i aviona?! Pa spojen je onim šerafima i plastikama u trupu. Ništa nije puklo na tome...

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #50
Ovo kod tebe je fakat mirno...

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #51
Pogledaj i taj novi motor to što je novi ne znači da mu možda osovina nije spigana ili je loši ležaj. To su motori od 30$ i normalno je da odlaze.
kako i sam znaš meni odlaze motori i od 60$.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #52
Istina... Ajde budem to propipal jos malo...

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #53
Okej, dobra vijest je da sam izgleda riješio vibracije. Ponovno balansirao prop, zamijenio motor, pojacao gopromount itd...

Loša vijest je da mi treba mala pomoć, ono kaj se priča da se epp u vrućoj vodi sam izravna, da li treba biti kipuća voda ili ono iz bojlera vruća?! :)
Moj prvi stall sa skyhunterom...

A i malo letenja u magli i iznad magle. Bajka!

http://www.youtube.com/watch?v=AxEJ54U2xBw

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #54
Živio Dag , jedno je sigurno...nitko Ti neće naplatiti autorska prava za ovu glazbenu ''škovacu'' od Crnog konja... :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #55

Živio Dag , jedno je sigurno...nitko Ti neće naplatiti autorska prava za ovu glazbenu ''škovacu'' od Crnog konja... :D :D

Spaljena pjesma, jelda? Da, i ja sam bio poprilično siguran da taj soundtrack youtube neće prepoznat...

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #56
Pa držim da su Ti vibracije zbog pjesme   >:(......ni kineski propovi a ni motori ne podnose kopiju Đimija Stanića... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #57
Dag znaš da skyhunter za razliku od zagija ne trpi puno glajdanja , ispod 40 na sat što mu je brzina kruza on ide u stall.Istina avion to najavi i vrlo ga je lako izvući jedino ako nisi nisko a to je bio tvoj slućaj.

No nema problema , uzmi veću posudu pusti da voda zavrije i zaroni dio koji trebaš ispraviti u vrelu vodu.Sve se bude super ispravilo jedino bude površina zrnatija.Nakon toga ga posuši te nanesi ca ljepilo  i aktivator i avion bude bolji nego novi .

I zaštiti elektroniku od vode .


Ajde sretno i super snimka .

Evo kako to radi jedan vrhunski fpv letać iz usa .x8 nakon pada i popravka.leti još i danas kao novi.zato je epo materijal zakon.




'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #58
Pa šta uradi.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #59
Bok ljudi, evo report od vikenda.

Napalili se Jazavac i ja na sunčanu subotu i snježni pokrivač pa odlučili otići letiti na branu Jazbina.

Došli tamo i sastavili opremu jedva čekajući da poletimo a kad ono na obrazu neki povjetarac...pa reful koji mrsi geliranu kosu... No nema veze - "sad kad smo došli" logika. Pustim ja Skyhuntera u zrak a kad ono lovim se po zraku a ne letim, ja kažem desno, on ide gore, ja kažem dolje, on ide desno...

I tako ja na LOS spašavam glavu sa punom koncetracijom na avion a Jazavac mi valjda iz ljubomore na moj FPV kofer nogom sruši FPV toranj. Znam da je nogom jer sam čuo kako je udario sa svojom zaleđenom tenisicom u tronožac. On kaže da je vjetar bio ali sumnjam baš da je tako puhnulo... Bilo mi glupo gore s njim se raspravljat, trebao mi je još da mi pomogne snjeti opremu sa brane... Uglavnom, meni malo nadrapala cirkularna antena a njemu kofer potrgao antenu na stanici. To je vjerojatno ranije puklo pa je valjda mislio da ću mu se ponudit kupiti novu...

Uglavnom, uspio sam nekako sletiti i nakon punih 5 minuta u zraku zaključiti letenje za taj dan. Jazo je onda malo zadivio manevrima sa quadom i oboje se pokupili doma u toplo na ručak...

Better luck next time.

http://www.youtube.com/watch?v=M77GbsDd_Q4