Skip to main content

Topic: Skyhunter FPV od Daglasa (Read 26004 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #60
Hej ekipa, evo neki dan sam ulovio pol sata po lijepom vremenu... Fakat je bilo gušt letati, ni daška vjetra sve do oblaka, oblaci sa svakakvim mutacijama... Nice.

http://www.youtube.com/watch?v=mJDqQ_irftU


Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #62
To Dag super zgleda!

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #63
Oooo da, izgleda mrak. Još kad se malo podesi i kada se pilot malo bolje nauči sa njime upravljati... Čisti Nat Geo.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #64
Jako dobro.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #66
Da sa gibalom se ulazi u sferu savršeno mirne snimke . ja ću isto za novi skyhunter napraviti izmjenjivi prednji poklopac tako da mogu na livadi birati u minuti dali će ići jedan ili drugi gimbal.

Druga stvar je što je ovo godina gimbala i cijene padaju kao lude , ista stvar je i sa težinama .

Mislim da ću za početak ići na dvoosni .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #67
Dag , volim Tvoj izbor glazbe i Tvoju umjetničku ''crticu''.....kako god okrenemo,ništa ne može zamjeniti sunce na zalazu... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #68
Ja sam si slozio da mogu lako mijenjati gimbal i gopro fiksni. Ali ovo tako dobro izgleda da ne vidim zasto bi uopce mijenjao...

Tebi nikak da dode taj fakin skyhunter, ha?


Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #70

Dag , volim Tvoj izbor glazbe i tvoju umjetničku ''crtu''.....kako god okrenemo,ništa ne može zamjeniti sunce na zalazu... 8)

Hahaha hvala Remote!

složio sam si dvoosni gimbal , za brushles budem malo pričekao.

za skyhunter svi lageri su prazni , čeka se izlazak novog modela .kinezi stalno govore još 7 dana.

sva elektronika je spremna ćeka se samo letjelica .

tko čeka ...... se načeka .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #71
Idealna platforma za snimanje. Premda je puhalo malo vjetra, Skyhunter mu prkosi. Uživao sam poslije podne, gledajući kako avion leti. Nadam se susretu i letovima na drugim terenima u Hrvatskoj.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #72
No mrak, evo gdje sam išao letiti ovaj vikend.

http://www.youtube.com/watch?v=uDVw_74Spkw

A vidite i kako je završilo. Kriv je pilot. Letio je FPV gdje nije za FPV. Mogao sam ići u neku dvoranu letiti, bolje bi prošao. Izgubio video feed, morao otići u RTH, kada je RTH radio krug, skucao se na kanjon. Sat i pol do gore, sat i pol do dolje mi je trebalo kako je strmo. A bio je 150m od ceste, ali u skoro vertikalu gore...

I opet se pokazalo da je GPS lokator nužan. Bez njega, ostao bi bez svega. Ovako je načelno samo trup za baciti.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #73
Baš šteta, budeš kupio samo novi trup ili neki novi avion? Jel te smijem pitat od čega su bumovi?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #74
Ajoj koja steta sinko :(
Na srecu, ako si sve drugo spasio - stiropora uvijek ima