Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1041874 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1320
Ekstra Sekile. Ja sam naručio Naze 32,ali izgleda da će biti povrat para. 40 dana bez stizanja. Tako da za sad ostajem na CC3D,pa bi mi novi firmwere dobro došao. Mada za moj nivo letenja,i CC3D radi posao.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1321
Evo i zadnje preinake prije nego li krene u masovnu proizvodnju.

U svako slučaju zadnja i finalna verzija Jazz 300 fame je skraćena pa je sada duljina 270mm i dalje podržava do max 8" propelere.
Crni G11 je također novi konačno sam ga i ja uspio nabaviti.
Razlog preinake je bio što kada je gopro u wide modu u kadru je dio framea i jedna bočni distancer to sam morao riješit.
Ruke se napravljene također od crnog g11 4mm debljine iznimno čvrste i torziono se gotovo ne krive niti malo što je jako bitno.
Težina je 270 g
Ostalo je isto
Sada još samo da mi setup dođe i mislim da će bolid biti jako brz koliko točno ne znam ali izmjeriti čemo.

evo slika prvog primjerka













 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1322
@Majk, super Ti je spravica, i baš black sa crvenim distancerima  8)...... To te ja pitam...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1323
vidio frejm uzivo i moram reci da mozes komotno davat garanciju uz ovaj frejm jer ce sa ovim materijalom bit neunistiv  ;D ......... iliiiiiiiiiiiiiii ako ga ti vozis onda no comment ;D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1324
Majk kad će u serijsku proizvodnju  ;) 8) bilježim se s štovanjem  ;D
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1325
Danas ja dobio od poštara paket, otvaram, vadim propove a malac oživi kao u crtićima, okrenu se prema meni, pa sa nevjerom gleda koliko propova pa će ovako...  ??? ??? ??? ??? ??? Ooooooh shit?! Race day is coming soon!!!


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1327
Omg kako ludo pjevaju motorceki!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1328
Pa u pravilu motori 1900 do 2000kv idu svi na 6s, a 1600kv na 8s, a tipa do 3300kv na 4s!

Naravno mislim na prosjecnu kvalitetu motora, ne bas na zadnje smece od par dolara!

Samo amperaza se opako penje!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1329
Znam, ali ekipa je spajala ove motore na 4S pa su im se odljepljivali magneti i ima koliko hoces skurenih, imam cak ja dva doma. Zato mi nije jasno kako na 6S, mozda ga je malo tunirao

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1330
Tu su koliko vidim zelenkasti neki motori, jesu i tvoji?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1331
Pise dole MN 2206-2000kv tigeri, isti, moji nisu zelenkasti

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1332
Sad sam skuzio da su srebreno crne boje :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1334
Da isto izgledaju, mozda samo ovisi o tome kakav je tko imao dan od radnika, pa tako i polijepi magnete :D