Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038425 times) previous topic - next topic

0 Members and 23 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1335
Sada tebe cekam Sekile kada ces svog provozati kroz sumu na 6s!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1336
Ma hocu vraga ,meni je ovo cisto dosta, ali me bas ulovila neka zelja da provozam nekog zagija na fpv. To je negdje ludilo. Bas gledam video od lika, ubija te quadove, mrak ih vozis, sve neke jurice

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1337
A nis, treba slozit i zagija jednog!

Treba sve probat!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1338
Sekile, sad kad si me naucio flipat, mislim da bi mogao slozit jednog na 6s, kaj ti velis ;D koliko ce mi trebat da ga zrokam negdje :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1339
Kao onog u kamenje sto si sprasio  :D :D . Nemoj ga jos, postedi ga jos neko vrijeme

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1340
A gle, moram pocet nekako :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1341
Pozzz... evo, javljam se ja sa svojom pričom.


Imam HK Blueseries 12A ESC flashane na SimonK. Ima li možda tko karticu za programiranje? Nisam još 100% siguran da ću je trebat, ali da imam u vidu koga daviti ;D  .


Dakle, rastavio sam quad. Problematični  motor + pripadajući regler sam spojio direkt na prijemnik i dosta trokira. Jače negoli  kada idem preko Naze32.
Taj isti motor sam spojio na regler susjednog motora i i opet trokira. Drugi motor sa susjedng reglera spojio sam na prvi regler i taj radi kako spada. Došao sam do zaključka da motor ne štima.


Odnio motor "motor majstora" (zbilja zna s motorima.. premotava motore i u snu). Prvo je pomislio da je negdje oštećen lak na svitcima. Kasnije je ustanovljeno da je lak ipak ok.
Motor je kasnije spajan na druge reglere. Isti motor na jednom regleru trokira, na drugom radi ko vurica. Danas će probat mijenjati Timing


Totalno blesava situacija.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1342
Zašto me nitko nije podsjetio da karbon struju vodi? Ja tu bio kreativan sa ožičavanjem malca jer mi motori nikako da stignu a kad ono dim ide iz framea...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1343
I veliš, riknuo frame? :-\ :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1344
Ma ne, nije, samo se krenuo topit. Ali skuzio sam na vrijeme sto me zeza. To se zove samoubojstvo iz zasjede!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1345
Znam! Od dubljenja ostakljenih zagija lemilicom znam miris spaljenog epoxija! Ah te uspomene...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1347
Ma daj, najbolja skola je kad vidi iskre da frcaju, onda se to zapamti, a ne yt, ko gleda yt...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1348
Neznam Dag jesu ti objasnili to je blackout model a ne burnout  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1349
Buuaaaahaha. To sam slozio smoke screen da tebe zeznem kad ces me pokusavat ulovit!