Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1037881 times) previous topic - next topic

0 Members and 23 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2115
ja na svojem imam  sunnysky 2300kv i prve dane sam letio sa 2200 mah batkom i stvarno nije to batka za mali quad jest da on leti i drzi bateriju ali nije to to...moj je imao sa tom batkom hower na 68 posto gasa... to sve govori   ;)


evo od kako sam poceo na malcu letiti gens ejsice od 1300 mah preporodio sam se ... prvo hover mi se smanji sa 68 posto na 47 posto gasa , quad prsti od agilnosti i nije vise trom  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2116
E e tako sam i ja skuzija :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2117
Ja miniju obuko kabanicu od pik trake ;D , nije nesto ali bolje ista nego nista, tako da sam spreman za snježni race



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2119
Šokre jel to goretex za multije....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2120
Bit ce to lijepa vatrena kuglica kad rokne  ;D :D ptuj ptuj ptuj  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2121
Je a kaj si dobil s tom pik trakom? To će se sve usaftat od vlage i samo ćeš dobiti teži quad a zaštita 0 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2122
A da mu jednostavno navučeš kondom?  :D :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2123
Ma dobro je i s PIK trakom, bar kada drosne u snijeg neće nasopat elektroniku, a i PIK traka bas ne propusta toliko!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2124
Nabacio let na jarunu, brutala kad je sve bijelo i taman se zagrijao kad se javi batka u taranisu. Kad ju nikad ne punim , skroz sam to zaboravio, ali gust je samo takav

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2125
yoda kak smo sutra za akciju, navuci cu kondom na svoga ;D minija ;D quada ne :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2126
Cuj ako bakice navlace pulovere na svoje mini peseke, sto nebi i ja, ipak tko zna bolje od bake

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2127
Ispleti bosansku čarapu za njega :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2129
Malo ga je*e Engleski, ali zato leti kao da se rodio sa Taranisom u rukama... :D