Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038434 times) previous topic - next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2760
@sekile: ma našao sam vražji menu ali svjedno bi da ti to još pogledaš sve ( kad budeš imao vremena nije niš hitno) i flešaš reglere sa SIMONK verzijom SW-a.
@euformelo: frame je od Jazavca (vitroplast).
Budem stavio slike kasnije. A i potrudit ču se sutra doći do letjelišta.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2761
Isf
Nisam stigao danas do Jaruna ali upravo se vračam sa prvog leta iz dvorišta - USPJEŠNO POLETIO ! Treba podesiti PID vrijednosti ali očito sam čorav jer ne mogu nači u GCS-u meni za podešavanje PID-a. Setup na letjelici: frame JAZZ 270, motori DYS BE1806 2300KV, regleri HK BLUE 12A (nisu još flešani na SIMONK), CC3D, propovi 5x3 GF. Nema još ništa od FPV opreme, to ču rješavati pomalo kak bu bilo love.
Isflashaj ESC-ove sa SimonK-om,i samo ubaci najpribližniji model u podešavanjima. Radiće perfektno. A ako baš hoćeš da podešavaš,otiđi u GCS,otvori STABILIZATION,i onda ti nudi 4 grupe podešavanja. U EXPERT su ti PID-ovi.
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2763
Dobar, brz, opasan ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2765
Hhehehe...kak si ju uspio nagovorit? Moja neće razbijat niš :'( >:(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2766
slabiji popusta ;D ma daj joj daljinac u ruku da proba i vidjet ces veselja :Dprobaj to i snimit za nas 8) da vidis kak moja sa summitom flipove radi na jumpici ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2767
Ali rukavice su zakon Ironic. jbt a moja ni nezna kaj vozim, zna samo da leti  ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2768
Pa izvedi ju jednom, napravit cemo specijalan quad za zene ;D buletpruf :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2769
Tomi sutra ce biti ok vrijeme pa smo opet na lokaciji. Ponjeti cu i ja svog jazz270 da ga malo prosecem

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2770
Jel netko ikada lemio antenu od recievera? Jel moguce samo oguliti i zalemiti i da sve ok radi opet?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2771
jaoooo nesreco pa sta si radio hahahaha  :D 


sta sredio si antenu ??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2772
Haha malo sam je pukao, sad neznam jel se to da lemiti :/

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2773
auuuu bas si ga ono dobro smazao haha ... ne znam po meni se to ne lemi ali sad cekaj odg. iskusnih hehe ... za tvoj prijemnik ne znam ali na mojem se da promijeniti samo antena koja dodje cca 1-3 dolara 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2774
Proci ce jos dosta vremena dok se pridruzim ekipi :)
Onaj jaw me ubija cim ga koristim u kombinaciji sa rollom odeee cijeli quad