Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1041656 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2910
a joooooooooooooj vidi nagradeeeee :o

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2911
Bilo bi super da malo uletimo na takav meet. Sjecam se kad sam bio u RSA i prolazim kraj nekog stadiona i skuzim ekipa trenira hokej na travi kao ja i ne vjerujem. Mi takav stadion nemamo u HNLu. A da ne pricam o lokacijama za letenje

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2912
Dis' bio u Johannesburgu?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2913
Bilo bi fora da mi organiziramo takav meet, i najebemo ove velike sponzore da pljunu malo ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2914
Yes, Johannesburg, Pretoria, Durban. Ali brutalna lokacija za letit bi bio Suncity 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2915
Ironic gdje ti zivis, rijec sponzor je izumrla na ovim podrucjima, cak je i sponzorusa sve manje

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2916
U zabludi :D, ajd bar banere da izdjiberimo da ispadnemo neko i nesto, ovako smo deca sa igrackama na igralistu :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2917
Denis morat ces si avatar mijenjat uskoro

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2918
Hvala na upozorenju...  :D stavit cu jedan prigodan, sa stangom! ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2919
Bilo mi je dosta cekanja paketa i buljenja u tracking kad ce se vreca sa mojim djelovima pomaknuti prema HR pa sam nabavio printer u kompi i isprintao si frame za mini quad. Htio sam nesto drugacije i da je elektronika sto vise zasticena od udaraca i da mogu u kratkom roku zamijeniti puknuti dio. Ovaj model me privukao jer nema ni jednog vijka (osim za motore) i sve se spaja samozatezucim vezicama/zipicama. Osim ove verzije koju sam radio sebi, postoji jos dijelova koji mogu biti drugaciji i quadu promijeniti izgled. Ima dovoljno kukica za montazu gumicama ili proreza za montazu samozatezucim vezicama/zipicama. Quad kao na fotkam sa nosacem za Mobius i damperima je 130g, a motor/motor dijagonala je 255mm.


fotke...


Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2920
mini brutala, do jaja je i fakat lagan, cekamo jedan testni model koji ce poletjet, da vidimo to cudo u zraku ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2921
Ludilo izgleda!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2922
To Stefano, super izgleda. Baš nešto na što sam se sljedeće mislio baciti. Ima dosta dobrih minija, pa čak i tricoptera na thingverse.com


Za FatShark Predatorice sam uvijek koristio 2200 mAh 3S batku i morao sam je s pričvrstiti čičak trakama. Isprintao sam kutijicu i sad me ne žulja za glavu, a bolje i zgleda. Ostavio sam par mm sa svake strane tak da stane većina 2200 mAh batki. 
Ako će netko trebati pošaljem STL ili isprintam.


  
[attach=1][attach=2][attach=3]




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2923
Uživo mi je ovaj malac još više full cool.
Prema prvim fotkama koje sam vidio od drugih izgledao mi je malo "prenabijen".


Sad  samo što ne stisnem tipku print. Izmišljam druge važne poslove kak ne bi podlegao strastima  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2924
I ja nabavio svoj primjerak mobius nosaca iz Stefanove printaonice. Kamerica se ubaci u utore kao i na orginalu, samo sa zadnje strane, namjerno je crvenoj boji da ga nadjem u travi ako izleti. Da je bilo nuklearno zute u tu bi isprintao. Ja koristim vece gumice sa hobbykinga jer sam skuzio da one male koje dodju sa frameom nista ne valjaju, premekane su. I cijeli nosac je nakosen tako da kamera gleda pod nekih 10 stupnjeva prema gore