Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1041115 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3240
Fakat dobar teren, di to letis?
Lp,
Alex

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3241
istina kako dobar teren  :D
ja danas po dvoristu svako drvo oznacio jer su mi drva na gusto
a ova suma sa videa je dusu dala za malce  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3242
Lokacija je super. Bravo za let, meni je osobno teze na monitor voziti, a vidim i jazzavac se navikao na nove goggle 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3243
Kako roka gumek ;D u kojem modu flipas? Btw ledina je do jaja ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3244
grofzg: Imam u blizini kuće (cca 2km od mene) smješno dobrih terena za letenje...
Jedan od njih je i ovaj...  ;D


Sekile: Ne dao Bog da ovako mora, ja se ne bih nikada navikao...
Može ono da se leti, ali je to sve mauna  :D


Ironic: Rate mi je za flipanje, mislim, za sve... Letim i u Atti ali kada se previše zaigram samo kratko prebacim nazad da dođe sebi i opet u Zagi mod...  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3245
To te ja pitam, jos jedan divljak u manuali :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3246
Kak bi reko Ironic, ljubi te deda 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3248
Pa bogami fino ti ide nova pilana ;D morat ces mi dat krug da vidim kakav je u odnosu na moj frejm ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3249
Izgleda ok jer i dalje ne mogu da svarim taj frejm... ::) :D ali zato u Krešinim rukama leti k'o zmaj... ;) ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3250
Ironic budes ga probao nije bed. Gumi meni bas izgleda fora, nekako mi superiska sto je tako tanki i izduzen. Taman za provlacenja

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3251
Tanak i izduzen, taman za provlačenja ka'eš...  :D :D :D :D :D
(U neistrazena i neotkrivena tajna mjesta)

Dimenzije rama su vrh, kao sto je vrh i onaj mali karbonac sa MyRC...

Ko zna, kada ga vidim uzivo možda se predomislim... :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3252
To i je karbonac sa MyRcmarta samo sto sam ga malo modificirao. Najgornju plocu sam pomaknuo za centimetar unazad tako da napravim naprijed mjesta za gopro. U otginalu batka dodje gore ali ja sam ju stavio nazad i zabusio dva mala alu odstojnika iza naze32 tako kad lupim da baterija ne poleti naprijed i sve polomi. Takodjer je baterija na nekoj ludoj gumi koju mi je dao Bodul i jedan cicak je dovoljan da sve to drzi na skupu. Ma frame je ispao ful kompaktno


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3254
Nego evo sto mene hebe na mom malcu od samog pocetka. Sve je okej na niskim okretajima, cim pojacam gas krenu osovine motora rezonirat i to mi vibre stvara i jebe... Neznam jel ce to na videu dobro vidjet. I to sva 4 motora briju, nije da je jedan.

Ima ko ideju wtf?!

http://www.youtube.com/watch?v=WjdvBqK1s3U