Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038568 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3465
Najbolje krsenje do sada. Sljedeci put definitivno ona sumica iza. Bodul kod nas ti je pravilo tko ne pada taj ne leti. Ako si zavrsio bez slomljenih propelera onda slabo si letio

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3466
Krešo, u srijedu ti poklanjam ona dva kompleta HQ 5X4,5.... Lomi ih u moje ime.. Ja ostajem neutralan  ;)
Za pola sata diže se današnji video sa Šepurina.. Tako se leti a ne pada ;D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3467
Dečki svaka vam čast već ste polako postali manijaki u fpv -u. Bez ijednog komentara



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3470
Ma tko ti je postavio niskoleteću-nagaznu... ? Opet Dag?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3472
Svaka čast ekipa rasturare! Kako kaže SEKILE "sila je u vama" :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3473
No pain, no game ;D moj udio reciklazi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3474
Backspin.... U početku sam pomislio da si obični PAPAK  ;D  jer si bježao od vratnica kao Modrić od Mesia, ali kasnije - bolje junački poginuti, nego se vratiti s ljivade bez slomljenog seta elisa.  :-* 
Odlično si uhvatio grif za ulaze kroz vrata BRAVO
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3475
svaka cast backspin ide tebi to spananje minija  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3476
Bodul papak ti u gacama :D
kad doletis opet  ?

beast, da si vidio koja je to drama bila prvih pol sata kad sam ga htio zabit u zemlju... jedino kaj meni ide je rokanje u konstrukcije hahahahh
bude bolje.. sad je mini bio 3 tjedna out pa se treba vratit u stimung...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3477
hahah backspin tebi bi trebalo onda malo vrata prosiriti ili mozda da ti stave nekakve trakice u vrata jer mozda ne rokas konstrukcije nego trake na njima  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3478
jednom kad izvjezbamo vozit kroz ove micro gate-ove, mozemo na bilo koje medjunarodno natjecanje ;)
oni svi lete s nekim velikim vratima

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3479
beast stari.. nemas ti pojma kaj ima u sirovinama videa ;D ja sam zrokao toliko puta vrata da mi je pun k bilo vise hodanja po minija  ;D jednom cu napravit crash video da se vidi pravi training... jucer otislo 20 propsa kaj se mene tice, kad te neide, neide te ;D

prvo, previse sam zatiltao kameru prema gore tako da mi quad ubrzava sam od sebe cim ga dignes i pocnes vozit, drugo, kad je quad u tom kutu nagnut prema naprijed, konstantno moras bit na gasu i regulirat, inace propada, trece, na mahove je opet vjetar rokao tako da ti to onda rezultira lijepom setnjicom po ljivada  8)